Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrű használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrű használata?

Figyelt kérdés

Aktus során a párom érezhet bármit is a hüvelygyűrűből?

Például ujjazásnál? A pesszáriumot tudom, hogy együttlétkor nem lehet érezni, csak ujjazásnál. A Nuvaringnál is így van?


2016. jan. 21. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be. Konkrétan elrepült szex közben:-)

Persze ez nem biztos, hogy a hüvelygyűrű hibája.

Részint méret, szexuális temperamentum, stb. is kell hozzá.

Amíg használni kellett, ami alapból sem volt egyszerű, inkább kivettem és utána visszatettem, de ez is nagyon macerás volt.

Lehet érezni ujjazáskor és ki is jön akkor is.

2016. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, pont erre voltam kíváncsi :) Akkor azt hiszem, ezzel nem is foglalkozom, a pesszárium sokkal jobb ennél. Az legalább tuti nem repül el, nem mozdul el, csak ujjazásnál érezni.
2016. jan. 21. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Volt barátnőm használt Nuvaringet. Nekem buzerálta a makkomat. Ennek ellenére remek fogamzásgátló módszer.


F/33

2016. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi 2 évig használtuk, jó volt. egyszer történt csak, hogy véletlenül egy lökés közben kijött a párom farkával együtt. ujjazáskor érezte, amúgy nem.
2016. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy amúgy nem lehet érezni, maximum ujjazásnál, ugyanúgy, mint a pesszárium esetében. Akkor mégsem próbálok meg erre váltani, ezek után szerintem ugyanannyit tud, mint a pesszárium, az viszont legalább nem hormon. Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 21. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlen a pesszáriummal összehasonlítani.

Annak bent kell lennie aktus közben, ha rosszul használod semmit nem ér.

Ennek mindig bent kell lennie, de ha akarod max 3 órára kiveheted, akkor is véd.


Amúgy a világ legkényelmesebb dolga, szex közben sem zavaró, ujjazásnál max ki kell kerülni, egyébként nem lehet igazán érezni.

2016. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pesszáriumot használok egy jó pár éve, soha semmi probléma nem volt vele, képtelenség rosszul felhelyezni, vagy attól félni, hogy elmozdul. Igazság szerint engem csak az "zavar", hogy érezni lehet pl.ujjazás közben. Erre irányult a kérdés, hogy a hüvelygyűrűnél is ez a helyzet-e.
2016. jan. 22. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig használtam. A páromat egyáltalán nem zavarta szex közben, inkább én éreztem magam furán, néha úgy éreztem mintha mozogna bennem, de az is lehet csak beképzeltem, mert zavart a tudat hogy bent van az az izé. Rontotta a kedvemet.
2016. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen típusú pesszáriumot használsz és hol vetted?
2016. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A Pharmafutártól rendeltem még anno. Sajnos nem emlékszem az árára, már 6 éve vettem.
2016. febr. 2. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!