Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mellnövekedés fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellnövekedés fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Ma vettem be a második levél utolsó szemét. Az előző ciklusban kb a tablettaszedés felénél megduzzadtak a melleim, és egészen addig, amíg nem kellett szünetet tartani, egyre inkább nőttek és feszültek, érintésre érzékenyek voltak.

A szünetben visszaálltak a normál állapotra, majd a következő levél szedésénél újrakezdődött az egész folyamat.

Más is tapasztalt már ilyet? Gyógyszert kéne váltanom?

29-én megyek vissza az orvoshoz, akkor majd megemlítem ezt neki is, de addig is szeretnék többet tudni erről.


2016. jan. 18. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a progeszteron ,azaz sárgatest hormon (ami a terhesség alatt is termelődik) miatt növekszik a melled.Nekem is így volt. Mind a fogamzásgátló mind a Norcolut( ciklusbeállító- progeszteron tartalmú gyógyszer) mellett. Első pár hónap után elmúlik elvileg a linken található oldal szerint..De ha nagyon kellemetlen próbálkozhatsz másik gyógyszerrel ,bár szerintem mindben ez a hatóanyag...Nekem gyógyszerváltáskor a közti vérzésem megszűnt,de a mellfeszülésem nem- nekem 9 év szedés után okozott panaszokat előtte nem.Néha már sírni tudtam volna annyira feszült.Azután volt egy csomó is a mellemben 3 napig..nem tudom a gyógyszertől vagy sem.. De abbahagytam jobb lett :) ) De egy nőgyógyász sokkal jobban ért hozzá mint én:) Kérdezd meg tőle:) !

2016. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat simán. Mindenképpen emlístd meg a dokinak. Nekem egy rossz anti bébi tablettától 3 kosárméretett nőttek a melleim. meg minden másom is :S
2016. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, nekem 1 méretet nőttek, de nem voltak érzékenyek, tehát annyira nem zavart, még jól is jött :D akkor álltak vissza a normál méretre, mikor abbahagytam a gyógyszer szedését. De a te eseted egészen más, ez így nem normális, az első nagyon korrekt, kerek választ adott. Mindenképp szólj az orvosodnak, valószínűleg másik gyógyszert fog felírni.
2016. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2016. jan. 21. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Már túl vagyok rajta. Ez még tizen éves koromban volt. A rossz gyógyszer úgy rúgta fel a hormonháztartásomat mint Nagy Imre a varsói szerződést. Szumó birkózó mèretüre dagadtam kb. A melleim is hatalmasak lettek. Sok időbe és rengeteg kitartásba tellet visszanyernem régi alakomat. Na meg perzse orvosi segítseg is a hormonszintet visszállítani. Mostanra mar visszafogytam de a hatalmas cicikből szerencsémre elég sok megmaradt. Azóta élvezem a dolgot.
2016. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én hízni nem híztam tőle, viszont a havonta esedékes növekedés-csökkenés azóta is fennáll.

Már megszoktam, és mindig örülök, amikor a "nagy" időszak van :)

2016. jún. 1. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!