Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlótól mellnövekedés?

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni ezt a fajta fogámzásgátlót, a kérdésem, mint már azt a fentiekben említettem, hogy a mell növekedhet ennek a szedése mellett, anélkül, hogy hízást tapasztalnánk? előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 16. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mellnövekedést igen, hízást nem. De ennek csak örülök. :)
2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) esetleg azt is meg tudnád mondani, hogy mennyi idő után volt látható?
2013. febr. 16. 15:46
 3/10 anonim válasza:
Én is nem rég kezdtem el szedni. Hízást nem tapasztaltam, sőt ellenkezőleg néha étvágyam sincs. Barátom elmondása szerint a mellem már nőtt egy csöppet, de én nem igazán vettem észre :D (bár még csak az első levél felénél járok)
2013. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) nem a mellnövekedés miatt szedem, de azért az sem ártana...;)
2013. febr. 16. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:

3. hónap után


első voltam

2013. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1 hónap után! Mellem megnőtt, hízás nem volt. Mondjuk nekem sokszor fájt a fejem miatta, de szedek B vitamin multikomplexet, így ez elmúlt. Meg szebb lett az arcom, mert elég pattanásos volt. Más mellékhatás nem volt. :)

Bevált eddig. :)


24/L

2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) örülök, hogy jó dolgokat tapasztaltok :)
2013. febr. 16. 19:31
 8/10 anonim válasza:
Szia! én két hónapja szedem, barátom már előbb észrevette, most már én is látom a melltartóimon, hogy nőtt, de nem olyan jelentősen és 2 kilóval vagyok könnyebb
2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
huh ez nagyon jó :) remélem én is 'így járok' :)
2013. febr. 16. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt akinek nem nőtt tőle a melle? Én ezt el szeretném kerülni.:(
2022. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!