Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését mert kistestvért szeretnénk.

Viszont nem vagyok tisztában pár dologgal.

Bevettem természetesen az utolsó szem gyógyszert meg is jott par nap múlva ahogy szokott. Innentől kezdve a menstruáció normál esetben mikor jelentkezik? Eddig gyogyszer szerint 28 napos ciklusom volt de mikor nem szedtem gyógyszert 30-31.

Illetve első hónapban is van mar peteérés?

Koszi a válaszokat!!



2016. jan. 13. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van peteérés. Hat itt most a menzeszed tobbszor fog megjonni. Mert felborul a "rendszer". Szerintem olvasgass neten. :)
2016. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni előre mikor jelentkezik, lehet időben fog,az is lehet késni,aggodalomra semmi ok
2016. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a legtöbb tabi a peteérést gátolja, tehát lehet, hogy egy-két hónapig nem lesz, pont úgy, mint ahogy az is lehet, hogy igen.


Kezdd azzal, hogy elkezdesz írni egy menzesznaptárat, sőt nagyon jó kis appokat is le lehet tölteni. Méred az ébredési hődet. A ciklus félideje környékén kellene lennie peteérésnek, közvetlen utána megemelkedik az ébredési hőmérséklet, és egy-két nappal a vérzés előtt lemegy. Ez egy-másfél fokos eltérés, de jelzésnek pont elég.

Kitapasztalod, mikor van peteérésed, és közvetlen előtte érdemes nagy lendülettel belevágni a gyerekgyártásba.

Ha ennél is biztosabbat akarsz tudni használhatsz ovu tesztet is.


Azt senki az ég világon nem tudja neked megmondani, hogy lesz-e rögtön peteérésed, legfeljebb orvos, ha jókor néz meg ultrahanggal, ő látja, hogy érik a tüsző.


Amúgy az se biztos, hogy ha van is, egyből megtermékenyül.


Készülj lelkiekben, hogy kb. fél éven belül lesz baba, és ráérsz utána izgulni.

2016. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most hagytam abba, decemberben. Nekem úgy volt, hogy december 8-11-ig volt meg az utolsó gyógyszeres vérzés, és utána pedig ugyanúgy órára pontosan már gyógyszer nélkül is megjött januárban. Tehát ugyanúgy, ugyanarra a napokra, amikor gyógyszerrel is meg kellett volna jönnie. Nem mindenkit borít fel, tehát ez tök egyéni sajnos.
2016. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem boritotta fel a ciklusom a gyogyi abbahagyasa. Pontosan jott meg. Volt peteeresem rogton ,ereztem. A libidom megnott. De van akinek sajnos fel ev is kell mire helyre all a rend. Sok sikert.
2016. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!