Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo szedesenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo szedesenek abbahagyasa okozhatja a tuneteket?

Figyelt kérdés
3evig szedtem fogamzasgatlo gyogyszert,most 2honapja abbahagytam. Azota egyszer volt menstruaciom es joval kesobb mint kellett volna es egy hetes barnazas elozte meg. Azon kivul rengeteg pattanasom lett ami ezidaig sosem volt plusz neha ramtor az emelyges. A mellbimboim nagyon erzekenyek ha hozzaerek is kimondottan fajnak. A biztonsag kedveert csinaltam egy terhessegi tesztet es negativ lett. A gyogyszer abbahagyasa miatt lehetnek ezek a tunetek?

2015. okt. 5. 20:55
 1/4 acelsziv ***** válasza:
A párom ugyanígy volt. Idő kell, hogy a sok nyomorult szintetikus hormon kiürüljön és beálljon a természetes szint. Szóval amit tapasztalsz az normális.
2015. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh, koszi a valaszt,mar elegge bevoltam tojva. Nemtudom ujra kezdjem e mert nem volt vele semmi problemam. Meg hat ezek a tunetek most eleg lelombozoak :-D
2015. okt. 5. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mióta abbahagytam, azóta a menzeszem előtt egy héttel feszül a mellem, előtte egy-két nappal fáj a derekam (ez kb. a menzeszem 3. napjánál szűnik meg). A hasam ugyanúgy görcsöl, mint gyógyszer alatt. Szerencsére nem lettem pattanásos. Amit a gyógyszerszedés alatt felszedtem felesleget (~ 5 kg), kb. az abbahagyást követő hónapban le is ment, mindenféle diéta nélkül.
2015. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor neked kedvezo kovetkezmenyei lettek hogy abbahagytad a gyogyszert :) en nem hiztam a gyogyszerszedese alatt es akkor nemvoltak pattanasaim se. Szerintem ujra neki allok, de lehet a nuvaring huvelyggyurut hasznalnam. Arrol van esetleg tapasztalatotok ,velemenyetek?
2015. okt. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!