Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a parom terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a parom terhes?

Figyelt kérdés
Baratnom a ciklusa 26. napjaban volt az aktus napjan. A baj az, hogy kiszakadt a gumi (kihuztam a peniszem mielott elmentem). 72 orason gondolkozunk. Segitsetek kerlek, teljesen komoly kerdes
2016. jan. 9. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni sürgősségi tablettán nem gondolkozni kell, hanem beszerezni. A terhesség esélye fennáll, nyilván nem olyan nagy a valószínűsége, mintha beleélveztél volna, de az előváladékban is vannak spermiumok, amik teherbe tudják ejteni a barátnődet. Nem tudom, mikor történt az eset, de ilyenkor rögtön kell cselekedni, mivel a tabletta sem 100%-os, és simán lehet, hogy nem hat. Irány az ügyelet, receptért!
2016. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ám az sem, hány napos a ciklusa? Tankönyvi 28 napos vagy 30-nál is több? Nyilván máskor van a peteérés is. Ha rövidebb a ciklusa akkor nincs nagy esélye, hiszen már túl volt az ovuláción, és a pete nem sokáig életképes (pár óra). De még nem volt szó a spontán peteérésről sem és hogy a női test sajna nem óramű...

Ez a ti, kettőtök döntése.

2016. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a másodikat kiegészíteném azzal, hogy hiába számolgattok, kérdező, létezik ám spontán peteérés is.
2016. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan én is írtam...
2016. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig van egy kis esély a terhességre, ugye az előváladék miatt, de én nem tartom valószínűnek, hogy ennyitől bármi is lehetne. De ha egy kis esélynek sem akartok teret hagyni, akkor mindenképp 72 órás tabletta.
2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 0 az esélye de a helyetekben valszeg én is vennék be tablettát biztos am biztos.
2016. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a segitseget, de ma megjott neki reggel, ugyhogy nincs baj! :)
2016. jan. 10. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!