Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés

1 hete késik neki, nem feküdtünk még le. volt rá példa hogy bedugtam a makkom neki csak egy picit, hogy érezze milyen, aztan ki is húztam, de az se volt sok idő, legfeljebb néhány másodperc. de az még régebben volt, 2-3 hete. szűz még. és én is. nagyon bevagyunk parázva. segítsek légyszi.


18/f



2016. jan. 6. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előfordulhat...vegyen tesztet és reménykedjen. Mondjuk szerintem nem valószínű, hogy az, de nem kizárt.
2016. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem hinnem.

De ne dugdosd csak ugy be a farkad legyen mar eszetek

2016. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ennyi eszetek van....izguljatok még!
2016. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2016. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Linó03 ***** válasza:

Nem valószínű, de nem kizárt.

Annyira nem drága az a gumi...

2016. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem az. Feltéve ha nem spricceltél bele.


=.=

2016. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha a peteérése körüli időpontban történt, amit leírtál (kb. 3 hete, ha most egy hete késik a menstruációja), és került a hüvelyébe előváladék, akkor lehet terhes, mert a férfiak egy részénél van olyan mennyiségű hímivarsejt az előváladékban, ami elég lehet a megtermékenyítéshez.


Én azt kívánom nektek, hogy ne ilyen áron tanuljátok meg, hogy mennyire fontos a biztonságos védekezés.


Pár napot az idegeskedés okozta stressztől is késhet a menstruációja, de ha netalán terhes, akkor egy terhességi teszt már nagyon nagy valószínűséggel kimutatná.

2016. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És ha már bedugtad neki nem szűz, függetlenül attól, hogy a hártya nem szakadt el (ha van neki).
2016. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szűz még. és csak a makkom legvége volt bent, ő is érezte de ez csak par milimetert jelent. :)
2016. jan. 6. 19:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem szűz ha már jarta benne farok,ha csak a vege is.

Egyebkent lehet terhes,hiszen valoszinuleg peteeres kozeleben tortent,es az elovaladekod tartalmazhat spermat. Vegyetek holnap egy tesztet, es kiderul.

Ennek ellenere en azt mondom nem terhes,csak az idegesjedestol kesik.

De ne jatszattok a tuzzel,huzzatok gumit akkor is,ha csak a makkod dugod be!

2016. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!