Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes?

Figyelt kérdés

1 hete késik neki, nem feküdtünk még le. volt rá példa hogy bedugtam a makkom neki csak egy picit, hogy érezze milyen, aztan ki is húztam, de az se volt sok idő, legfeljebb néhány másodperc. de az még régebben volt, 2-3 hete. szűz még. és én is. nagyon bevagyunk parázva. segítsek légyszi.


18/f



2016. jan. 6. 18:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerul egy teszt? Gyogyszertarban lehet kapni? Nem ciki?
2016. jan. 10. 22:25
 12/16 A kérdező kommentje:
Dec 19ig volt neki termekeny idoszaka. Karacsony elott 1-2 nappal tortent adolog. Akkor elvileg tuti h nem terhes nem?
2016. jan. 10. 22:31
 13/16 anonim ***** válasza:

# 11


Bármelyik drogériában is tudtok venni gyógyszertár helyett. Nyugodtan választhatjátok a legolcsóbbat 5-600 forintért, ugyanolyan elven működnek.


Reggeli vizeletből érdemes tesztelni, ami töményebb, így a HCG hormon (aminek a kimutatásán alapulnak ezek a tesztek) koncentrációja is magasabb benne, de egy hét késésnél már ennek sincs nagy jelentősége.

2016. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 12


Erre a "termékeny időszakra" ne hagyatkozzatok soha, ha nem tudnátok örülni egy meglepetés babának, mert egyrészt a menstruációs ciklus nem svájci óramű, bármikor lehet különféle okokból napokkal előbb vagy később egy nő peteérése még akkor is, ha alapvetően szabályos, rendszeres a ciklusa, másrészt bármikor lehet egy un. spontán ovulációja, - ha kis eséllyel, de akár még a menstruáció alatt is, - nem véletlenül mondják a nőgyógyászok, hogy a babák a legváratlanabb időpontokban is képesek megfoganni.


Azt nektek kell tudni, hogy megér-e nektek ekkora kockázatot a dolog.


(Nekem szült egy osztálytársam annak idején pár hónappal az érettségi előtt - nekik életük első, és egyben védekezés nélküli szeretkezéséből fogant a kisfiuk. A legjobb barátnőm kislánya meg megszakított közösülés mellett fogant, csak ők akkor már 26/28 évesek voltak, és házasok.)

2016. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teszteltetek? Mi lett az eredmény?
2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem lett teszt, megjott neki. Eletembe nem ereztem meg ilyen boldogsagot. Es sztm neki is ez volt elete legjobb mensije. Mivel most kezdett el velem nemi eletet elni, eddig senkivel nem csinalt semmit kb, felborult a hormonhaztartasa. Legalabbis ez a legvaloszinubb:)
2016. jan. 17. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!