Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemtudom hogy terhes-e lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy terhes-e lehetek? 7 napja nem jött meg

Figyelt kérdés
Sziasztok! az úgy volt hogy a párommal az egyik nap együtt voltunk és én kielégítettem őt kézzel, de ment egy kevés a kezére. Letörölte papírzsebkendővel a kezét és a nemiszervét. nagyjából egy - egy és fél órával rá ő megujjazott engem. Lehetek így terhes? mert nemtudom hogy most csak azért késik mert ezen idegeskedem, vagy pedig azért mert valamimódon terhes lettem.

2016. jan. 7. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg úgy volt, ahogy írtad, akkor kb semmi esély, mivel a spermiumok hamar életképtelenek lesznek a levegőn. szóval az idegeskedés lehet emögött. de a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet, már csak amiatt is, hogy megnyugodj :)

21L

2016. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A stressz miatt késik. :)



25F👍

2016. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2016. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igy kb 0,000001 % esely van terhessegre. Megfazhattal vagy stresszes lehetsz es kesik
2016. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
idősebb vagy 30 nál vagy esetleg fiatalabb?
2016. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menopauza
2016. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, hacsak nem egy új messiás fogant meg benned, de arra szerintem Isten egy értelmesebb nőt választana.
2016. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem, nem lehetsz terhes.. Szinte semmi esely nincs ra.. Ugyanis, ha megtoroltetek utanna mindent amit kell ahogy mondtad akkor keves az esely hogy barmi rajta maradt. A masik, elvileg a levegon a spermiumok ugymond "elhalnak" vagyis.. Nincsen semmi 'hatasuk' vagy hkgy fogalmazzak na. Szoval ha be is jutott a huvelybe akkor nem lehet semmi:).. Mellekesen tapasztalatbol mondom, volt egy hasonlo esetem. Kivertem a baratomnak, ugye mindrnt ketoroltunk stb. Megis ujjazott (ezen nem izgultam mert tuti hogy semmi nem volt a kezen) az a lenyeg hogy nagyon felvoltunk izgulva meg minden. Es nem vllt rajtunk ruha, az izéjét oda rakta a puncimhoz es mintha azt csinaltuk volna csak nem tette be.. Es utanna ra 1 percre el is elvezett ( mar a kezemmiatt ugye) szoval eleg valoszinu bomt hogy lehrtettt elo valadek vagy ilyesmi. De nem lettem terhes tehat ennyitol te se leszel:D
2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!