Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más tablettára váltás lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tablettára váltás lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Eléggé kombinált eset vagyok. 3 éve szedek fogamzásgátlót. A libidóm 0 és folyton visszatérő hüvelygombám van. Mi lehet a megoldás? A tablettaváltás? Vagy az elhagyása? Holnap megyek dokihoz, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2016. jan. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tablettavltás.
2016. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Csereld le a tabit
2016. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 év után kezdett el zavarni a dolog, vagy mi? Rögtön a tünetek jelentkezésekor abba kellett volna hagynod a tablettát és konzultálni az orvossal.

Mondjuk azt sem értem, hogy-hogy csak most jutsz el a nőgyógyászhoz, amikor évente kéne rákszűrésre járni. Vagy voltál, csak elfelejtettél szólni neki ezekről a durva tünetekről?

2016. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem ugrani... Az évi rákszűrésem mindig megvan... A libidóm miatt nem szóltam, mert dolgoztunk rajta a párommal, de már nem működik semmi, egyszerűen nem foglalkoztat a szex... A gomba pedig kb. félévente jön ki, ami azért annyira nem durva, de kellemetlen és olvastam, hogy a tabletta hajlamosíthat rá.
2016. jan. 7. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, ha abbahagyod.

Nagy valószínűséggel a másiknál is 0 lenne a libidód, a fog. gátló egyik mellékhatása pedig, ami nyilván egyénenként jöhet ki, az a gyakran visszatérő hüvelyi fertőzés vagy irritáció.

Hagyd abba. Nem ér annyit az egész!

2016. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!