Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee 0, 03-at szedek kb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee 0, 03-at szedek kb egy éve, a doki azt mondta lehet még lejebb adni a hormontart. -ból, szerintetek szükséges?

Figyelt kérdés
Előtte nagyon erőset szedtem (cypromix), amit nem is bírtam, ezután írta fel a doki a Jangee-t, azt mondta még lehet lentebb adni ebből a hormonszintből, ezért gondolkozom a Jangee 0,02-n. Viszont a mostanitól nincs semmi panaszom, mindig rendesen megjön, és amiket eddig szedtem mindig volt valami gondom vele, ezért félek egy kicsit hogy ha váltok az ismét nem lesz jó. Valamint nem tudom, hogy amelyiknek kisebb a hormontartalma az ugyanúgy véd?
2016. jan. 5. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mióta szeded, de ha nincs panasz,inkább maradj meg a jangee-nál
2016. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy Jangee lenne ,csak 0,02-es :)
2016. jan. 5. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelöre maradj a 0,03 nál. Ha később lesz vele gond akkor válts 0,02 re.
2016. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ez a szervezetednek, illetve a testednek bevált, akkor szerintem értelmetlen váltani. Nekem mindig azt tanácsolja az orvosom, hogy csak akkor váltsunk, ha panaszt okoz a tabletta! Ez csak egy tanács, nyilván nem dönthetünk helyetted. De benne van a pakliban, hogy annak meg már alacsony lesz a hormontartalma és vérezgetni fogsz tőle össze-vissza, aztán megint jöhet a váltás... Szerintem jobb megmaradni a megszokott jónál! :)
2016. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jan. 6. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!