Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta hatása már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta hatása már az első menstruációnál érezhető?

Figyelt kérdés
Első alatt azt értem, amikor el kezdem először szedni. Már az is enyhébb lesz kevesebb görccsel pl? Eddig nem szedtem fogamzásgátlót.

2015. dec. 23. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A menstruacio elso napjan kell elkezdeni, tehat nem hiszem, hogy az igen,de valoszinu a kovetkezonel igen!
2015. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezután nincs mensid. Megvonásos vérzésed lesz. Van, aki érzi, van, aki nem. Előre nem lehet megmondani. Én éreztem, mert nem ájultam el már akkor.

19L

2015. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én amikor elkezdtem szedni a menstruációm első napján a fogamzásgátlót, utána 11 napig vérzett, illetve a 3 hét alatt végig barnás pecsételésem volt. Ha sok c-vitamint eszel, akkor csökken a vérzés, de nekem egész hónapban volt pecsételés.
2015. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!