Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első fogamzásgátló-együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fogamzásgátló-együttlét óvszer nélkül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A tabletta,amit kaptam,a papírja szerint az első naptól fogva hat. 11. napon voltam együtt a párommal,és az első egy-két percben nem védekeztünk. Mekkora az esélye a terhességnek?

2015. dec. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb nulla.
2015. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ezután is rendesen szeded a fogamzásgátlót,előírás szerint,akkor semmi esélye :)
2015. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1% Mint a dobozon is írja.
2015. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha képes vagy értelmezni a betegtájékoztatót, akkor miért teszed fel a kérdést? Talán hazudnak ott?


apropó: az 1% nem azt jelenti, hogy ennyi esély van per szex, hanem ez egy szám, ami azt mutatja, száz nőből hány esik teherbe ha egy évig így védekezik.

2015. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem, minek szexelnek olyan emberek, akik még olvasni/értelmezni sem tudnak egy egyszerű szöveget????!!!!!!!

Amúgy meg minek szedsz egyáltalán fogamzásgátlót, ha "az első egy két-percben" nem védekeztek... ha nem bízol a tablettában, akkor használj más védekezési módot, de ennek így semmi értelme!

A hormonális fogamzásgátló jelenleg a legbiztosabb védekezési módszer, teljesen felesleges mellette mást használni. Olyan, mintha az űrhajós a szkafanderre kardigánt húzna a hideg és a kozmikus sugárzás ellen. Teljesen abszurd.

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor a betegtájékoztatóban leírt utasításokat követve szinte 100%-os védelmet jelent.

Ha meg kb. fél százaléknyi kockázatot sem mersz vállalni, akkor ne élj nemi életet addig, amíg nem akarsz gyereket, mert 100%-os módszer nincs.

2015. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsò hozzászòlò! Van 100%os védelem. ..h nem szexelnek :D

Amùgy teljesen igaza van az előttem szòlònak!

2015. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Egyébként választ és nem kioktatást kértem.Annyit tennék hozzá,hogy teljesen kezdő vagyok,ez volt a második alkalmam.Lehet,tényleg én vagyok a hülye,amiért úgy gondolom,inkább kiírok egy kérdést,hogy megnyugodhassak,hiszen nincs nagy praxisom a dologban.Valahol el kell kezdeni,és gondolom,Ti se voltatok profik az első alkalmakkor.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!