Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablettát muszáj a menstruáció első napján kezdeni szedni?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy a menstruáció első napján kell bevenni az első tablettát, vagy a menstruáció első napjától számított 7. napon. A helyzet az, hogy a nőgyógyász ezt nem mondta és ma vettem be az első tablettát. Az a kérdésem, hogy véd-e így is ugyanúgy a tabletta?

2015. nov. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha az első napon veszed be akkor egyből védett vagy, de ha nem, akkor be kell szedned egy levelet, és csak utána hagyhatjátok el az egyéb védekezést.
2015. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. De amúgy a betegtéjékoztatóban is benne van. Nem ártott volna elolvasni. Ha nem a mensi első napján veszed be, még jobban bezavarsz a szervezet működésébe. Első levél idején gumit használjatok!

19L

2015. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, olvastam volna ha magyarul írná! Magyarul nem írja, mivel Romániában vagyok
2015. nov. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!