Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a fogamzásgátló a pattanásos bőrre? Második levelet kezdtem

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem biztos, hogy hat valamit is a bőrödre. Van akinek igen, másnak nem, úgy mint a mellékhatások.
2015. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez a gyógyszertől is függ egyébként, hogy mit ír fel az orvos.
2015. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Corenelle fogamzásgátló
2015. dec. 18. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyikes kérdések alapján meg kell kérdeznem, ugye tudod mire való a fogamzásgátló tabletta? Minden más csak mellékhatás, és nem mindenkinél jelentkezik.
2015. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 4.-5. levél környékén kezdett láthatóvá válni a változás. Akkor már csak a megvonásos alatt jöttek elő a ragyák. A hajam is akkortájt kezdett kevésbé zsírosodni. Szóval nem két perces folyamat. Meg függ attól, hogy neked hormonális problémák miatt vannak pattanásaid, vagy nem tisztítod megfelelően, esetleg allergiás reakció az arctisztítódra. Mert pl ha nem használok legalább tonikot esténként a mai napig simán kirügyezek, vagy ha sok zsíros kaját eszek... vagy ha egyszerűen koszos kézzel támasztom a fejem, tapogatom az arcom, stb.
2015. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem hormonális sajnos,azért vagyok kénytelen szedni,mindent kipróbáltam:kozmetikus,bőrgyógyászat,drága krémek,természetes pakolások,belsőleg is vitaminokat,de semmi.Elmúltam már tini is egy jó ideje,persze van kapcsolatom 3,5 éve.
2015. dec. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!