Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszárium vagy spirál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszárium vagy spirál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szeretnénk gyereket, de a jelenleg hatályos jogszabályok nem teszik már lehetővé a művi meddővé tételt (2015...).

Nekem a lehető legjobb megoldás kell, ami nem kényelmetlen, és megbízható (tudom, semmi sem 100%).


Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Köszi :)



2015. dec. 10. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs!

De en is gondolkozom a pesszariumon, mert hogy az nincs hatassal az egeszsegre, még pedig egy bizonyos femCap ami tetszik. De nem tudom, a magyar orvosok ellene vannak, mas orszagokban elvileg nem..

A spiralrol meg nem sok jot hallottam.

Lehet jobban jarnal az ovszerrel.

2015. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A nődokim szinte sikított, amikor a pesszáriumról kérdeztem... még spermiciddel sem meri ajánlani. A spirált viszont igen. 3-5 évig is fent lehet, akár gond nélkül... az esetek többségében nincs is gond, de ha van, akkor az a szabálytalan, elhúzódó menzesz, görcsök, kényelmetlen érzés, egyebek... viszont akinek bevált, az ajnározza. A pesszáriumról sok rosszat nem találtam. Azért szimpibb, mert nem kell doki a felrakáshoz, de bizonytalan vagyok amiatt, hogy mennyire csökkentheti a szeretkezés élvezeti értékét.


Gumióvszert neee... nekem nem jön be. Nagyon nem. :/

2015. dec. 13. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek változtak, mióta használom:


- előfordul pecsételés

- tampont kevesebbszer használok, hogy ne ránthassam meg a jelzőszálat

- komolyabban veszem a fertőzések lehetőségét, ami ezzel súlyosabb lehet.


a vérzésem nem változott, csak eleinte. a görcsök, a menzesz hossza és erőssége olyan, mint korábban. szeretem, hogy teljesen szabad vagy mellette, nem tudod elrontani, és olcsó.

2015. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A következő menzeszkor feltetetek egyet... az új nődokimmal, akit holnap ismerek meg. :)

Ha tudok írni tapasztalatot, szerét ejtem!

2015. dec. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!