Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Találkozgattam egy csajjal. Egyszer együtt voltunk. Óvszert is használtam. Az aktus végén az óvszer benne maradt a csajban. De nem élveztem el. Most azt mondja, hogy terhes. Pár másod percig volt benne az óvszer. Nem volt sérült az óvszer. Most állítólag a címem próbálja kideríteni. Meg járkál az ember után.
2015. dec. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamuzik :D 1000 százalék!
2015. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félned.Lehet,hogy tényleg terhes,de nem tőled van a gyerek.Az ilyesmit bizonyítani is kellene.

Nem kell tenned semmit,hacsak nem akarsz neki segíteni.Ha biztos vagy benne,hogy nem a tiéd a gyerek akkor nem kell bujkálnod előle.Ha meg mégis tőled van akkor kötelességed segíteni neki.

2015. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerhetsz apasagi vizsgalatot ha megszuletik a kicsi.
2015. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg terhes, vagy csak a nyakadba akarja magát varrni! Ha az előbbi, akkor sem biztos, hogy tőled.
2015. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!