Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehetne tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Találkozgatm egy csajjal. Egyszer együtt voltunk. Óvszert is használtam. Az aktus végén az óvszer benne maradt a csajban. De nem élveztem el. Most azt mondja, hogy terhes. Pár másod percig volt benne az óvszer. Nem volt sérült az óvszer.
2015. nov. 19. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp ragaszkodj hozzá, hogy látni akarod az orvosi papírt. Olyan nincs, hogy nem kap, terhesség megállapításakor mindig adnak.

Ha valóban terhes, beszéljétek meg, hogyan tovább! De ha megtartja, mindenképp kérj apasági tesztet! Nekem ez így elég gyanús. Persze 100%-ra nem zárható ki a terhesség, de elég kevés az esély rá.

2015. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs.

Hülyevagy!

A csaj is hülye!

Nemlehetséges,h terhes!

2015. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem élveztél el és még óvszer is volt rajtad? kb lehetetlen h ennyire szerencsétlen h teherbe essen egy maxiumum kicsit váladékos óvszertől ami még csak szakadt se volt.. csak szopat...
2015. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!