Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elveszett 1 szem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett 1 szem fogamzásgátlóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már másfél éve szedek fogamzásgátlót, eddig minden rendben volt, de most egy szemet elejtettem és nem is találtam meg. Mit kellene tennem?

Köszi mindenkinek!


2008. szept. 13. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Keresd meg. :-)


Viccen kívül: Ha nem találod, és nem vetted be, vegyél be másikat, ha nincs több, vegyél új dobozzal...


Üdv: T

2008. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy új dobozt, ezt meg tedd el tartaléknak.

Ha már nagyon le akarna járni, akkor vedd be ezeket, és nevezz ki egy új dobozt tartaléknak.

2008. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy kell uj dobotzzal venned,ha csak egy szemről van szó az nem baj,de kiegészítő védekezés kell.a tájákoztatón is ugy van,ha elfelejtett egy szemet bevenni azt csak 12órán belül kell pótolni,ha letelt a 12óra,akkor már nem (te esetedben ugyanis nincs is meg).DE a következóőt a szokott időben vedd be!
2008. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül én bevettem egy másik tablettát, csak így most a 21 helyett csak 20 szem van.
2008. szept. 13. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha lehet ilyet a gyógyszereddel, ne tarts szünetet. Nekem amúgy épp ilyen esetekre van egy tartalék levél, amiből pótolni tudok ha hánytam, elhagytam, egy napot csalni akarok a havival. Ha van gyógyszered, vagy még időben tudsz íratni, most itt a ragyogó alkalom, hogy bevezesd ezt a módszert.
2008. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót, vagy kérdezd meg a dokid, amíg itt a 30 különféle válasz közül az egyik lehet, hogy jó, ő tudja. Amúgy 1.5 év gyógyszerezés után túl sok bajod nem lehet.
2008. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után nem hiszem, hogy terhes lehetsz, ha kihagyod azt az egy szemet.
2008. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!