Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már beszedtem az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már beszedtem az első levél Lindynette 20 fogamzásgátlóm és most tartok 7 napos szünetet ha elkezdem a következő levéllel és a 3. szem után szeretkezünk a párommal ugye védett leszek?

Figyelt kérdés
És mivel az első levélnél végig volt szinte pecsételő vérzésem csak az utolsó napokra hagyta abba most ugye már nem lesz?
2009. jan. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze,ved.:)
2009. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy véd! Valószínű nem lesz már pecsételő vérzésed, az első levélnél ez normális. Nekem is így volt anno. Ha mégis megmarad a pecsételés ezalatt a levél alatt is végig, érdemes lesz visszamenni a dokihoz, és esetleg más tabi után nézni.
2009. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-3 hónap alatt NORMÁLIS a pecsételő vérzés. Ha utána nem szűnik meg, akkor kell dokihoz menni!

1 levél után már tuti védett vagy! Amúgy nekem a doki 2 hetet mondott. Tesóm is ezt szedi és 2 hét után volt szex és nem lett terhes. Szal ha rendesen szedted a gyógyszert, nem lehet gond!

2009. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen! Csak aggódtam nem akarok semmiféle bajt!:)A Pecsételő vérzést meg nekem is mta a doki hogy az első levél alatt ha van is semmi gond csak szedjem tovább csak remélem most már nem lesz mert eléggé zavart!
2009. jan. 18. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi véd, de ez a tabi már 2hét alatt is véd, én is ezt szedem!
2009. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!