Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még 3 szem fogamzásgátlóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 3 szem fogamzásgátlóm van, de már 4 napja hogy barnázom! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

én több hónapja szedem!Múlt hónapban az utolsó 2 szemnél kezdtem barnázni!A dr azt mondta ne foglalkozzak vele, de most még hamarabb, mi van ha terhes lettem szúrkált a petefészkemnél előtte mielőtt most elkezte és a mellem is feszült de elmúlt mikor elkezdődött a barnázás.Mi van ha terhes beágyazódásos barnázás ez? Félek főleg mert nem hagytam ki tabit és a dr mondta hogy ne foglalkozzak ezzel, most meg ünnep van nem is rendel szedjem tovább?

igaz hogy nem hagytam hogy velem legyen a párom a hónapban csak petting volt de nem volt bennem.De mi van ha már múlt hónapban sem hatott ez a gyógyszer?

Ha valaki tud segítsen!Egy hete hogy nem tudok semmi másra gondolni tesztet még nem vettem majd hétfőn.


2008. dec. 26. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hat ha mar tobb mint 3-4 honapja szeded akkor lehet, hogy nem hat, ezert surgosen valtanod kell. De mindenkeppen konzultalj az orvosoddal.
2008. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mégiscsak megpróbáltam felhívni, aranos volt felvette, azt mondta hogy ez akkor is előfordul ha több hónapja szedem és hogy szedjem tovább hogy ne zavarjam meg a ciklust!De ha valakinek volt ilyen kérem írja le mi volt, mert megnyugtatott az orvos de nem tudom merjek e a párommal lenni!Azt pedig szeretnék mert így neki sem jó, meg nekem sem. Köszönöm a válaszodat!
2008. dec. 26. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A ciklust semmiképp se zavard meg, ebben igaza volt az orvosnak.

Ha szeretnél a pasiddal lenni, akkor még egy mód van, ha már az óvszer nem jön be, ez pedig a megszakított közösülés. Amikoris nem beléd megy el a pasi. Eléggé nagy koncentrációt igényel, de ha már érzi, hogy a csúcson van (eléggé közel hozzá) akkor szájjal is be lehet fejezni az aktust.


Ezzel kihúzhatod amíg el nem jutsz az orvoshoz.

2009. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!