Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakivel ez elofordult mar?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel ez elofordult mar? Mik a tapadztalataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A deciora fogamzasgatlot szedem ....holnap fejezem be majd az elso levelet...menstruaciom elso napjan kezdtem el szedni...menstruaciom vegevel 3napig nem vereztem...azota verzek...lassan 3hete. Valakinek volt ehhez hasonlo tapasztalata? Normalis dolog ez?


2015. nov. 21. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam csak olyan fordult elő ugyanezzel a készítménnyel, hogy 2 év folyamatos szedés és óramű pontossággal érkező menzesz után, az utolsó adag beszedése után késett egy napot a menzeszem. Meg is ijedtünk rendesen a barátommal, de ez volt nálam a legdurvább kilengése a gyógyszernek. Ma azonban azzal szembesültem a patikában, hogy országos hiánycikké vált, mert kivonták a forgalomból. Kérdésemre valami olyasmit válaszoltak, hogy azért, mert valami nem stimmelt a hatásával.

2015. nov. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kiraly xd a doki azert irta fel nekem mert keves hormont tartalmaz....semmi mellekhatasa nincs szamomra csak a verzes ami azota tart miota az elso levelet szedem...es nem pecsetelo verzes...rendes eros verzes mint mikor a menzesz masodik napjaba vagyok...ha a masodik levelnel ez lesz szerintem jobb ha abbahagyom
2015. nov. 21. 11:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Es kedves elso ...mikor elkezdted szedni nem volt hasonlo jellegu problemad a verzessel?
2015. nov. 21. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ezért írta fel anno. Egyébként nem, nálam ilyen probléma nem volt, úgyhogy szerintem hagyj fel a szedésével, térj át egy másik fajtára - különösen most, hogy kiderült, valami probléma van vele -, és menj el a nőgyógyászhoz megvizsgáltatni ezt a vérzést, mert ha ilyen hosszú ideje és ilyen intenzitással tart, az nagyon rossz!
2015. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben ertem...ugy voltam vele hogy megvarom meg a masodik havi elso 2hetet...de lehet nem fofom...koszonom szepen a valaszaidat:)
2015. nov. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!