Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van hogy ossze vissza veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy ossze vissza veszem be a fogamzasgatlot marmint, hogy nem kovetem a napokat hanem gyorsan bekapok egyet. (parszor elofordult) ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 22:05
 1/9 Andrewka ***** válasza:
100%
Tudod nem véletlenül van "beteg"tájékoztató meg orvos aki felírja. Talán el kellene olvasni, meg kellene kérdezni mielőtt szeded marékszámra a gyógyszert ész nélkül. Én IQ teszthez kötném mostmár mert annyi ilyen felelőtlen nő(kislány?) van h hihetetlen. Csak megsúgom h ez nem szőlőcukor hanem komoly gyógyszer. A saját testeddel játszol.
2010. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd mit szedsz akkor tudnád baj-e... De gondolom még ezzel sem vagy tisztában. Amúgy meg bocsi de szerintem a biztonság többet ér mint az hogy sietsz...
2010. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igy kevesbbe ved? ha veletlenul kedd helyett hetfot veszek be?
2010. máj. 5. 22:13
 4/9 Andrewka ***** válasza:
100%

Ezt egyszerűen nem értem. Tudod egyáltalán a nevét a gyógyszernek amit szedsz?

Miétr olyan nehéz beütemezni? Tedd a fogkeféd mellé és kész akkor nem felejted el bevenni minden nap.

Exem kb 3 évig szedte és olyan sose volt h direkt összevissza vette.

2010. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan. Akinek annyi felelősségérzete sincs, hogy rendesen szedje azt a szart, ne csak "bekapkodjon néha egyet-egyet", az minek szedi? Ha nem is IQ tesztet, de a fogamzásgátlóval kapcsolatos tesztet biztos kitöltetnék azzal, aki fel akarja íratni...

Talán ha leírnád a gyógyszered nevét, még értelmes választ is kaphatnál a kérdésedre.

2010. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
troll... szerintem meg csak lany sem vagy.
2010. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól függ, milyet szedsz, ha egyfázisú, nem gond, ha nem követed a napoakt, mert mind azonos hatóanyagú, viszont, ha héromfázisú, ott elég nagy baj. viszont, az egyfázisúnál is az időpontnak azonosnak kell körülbelül lenni minden nap, amikor beszeded, és 12 óra késés már gond.
2010. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt kérdezte, hogy egyfázisúnál beveheti-e a kedd helyett a szerdait. És igen, igaza van az előzőnek, mert a napok kezdőbetűje a csomagoláson csak tájékoztató jellegű, hogy ne kavarodj el. Szóval lehet kavarni, csak nem érdemes.
2010. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolso ketto hozzaszolonak nagyon szepen koszonom!!! Igen erre voltam kivancsi. Egy fazisu amit szedek.

Es csak parszor fordult elo velem,hogy veletlenul mas napot vettem be. Meg egyszer koszonom!

2010. máj. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!