Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek, most először, amit a mensim elmúlta után 3 nappal kezdtem el szedni. Eddig 2 szemnél járok. Mit tegyek? Már nem is fog védeni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mensid ELSŐ napján kellett volna elkezdened szedni és akkor már védett lennél! Egyébként meg ki mondta hogy a mensid után 3 nappal kezd el szedni? Vagy csak te gondoltad úgy, hogy jó is lesz? Erre van a betegtájékoztató, abban minden le van írva, az is, hogy mikor kell elkezdeni szedni a gyógyszert! Majd csak akkor leszel védett így, ha elfogy az első levél, megjön a mensid és elkezded szedni a köv. levéllel!!!
2008. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Minden fog.gátlót a mensi első napján kell elkezdeni szedni. Ha a mensi 3. napján kezded el akkor 1 hét kiegészítés szükséges. De ha már elmúlt a mensid akkor ezt a levél bogyót elpocsékoltad, mert nem véd.
2008. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Édes úristenem,komolyan mondom hihetetlen,hogy ilyen emberek még szexelnek is!Aki nem tudja rendesen alkalmazni a fogamzás gátlót,az könyörgöm ne szedje!Szerintem nem fog védeni,mivel elmúlt a menstruációd.Mit gondolsz,miért mondja a nőgyógyász is,és a betegtájékoztató is?Ne legyél már ennyire okos.

Jah és szerintem hagyd abba,vegyél egy másik csomaggal,és kezd el szedni a következő menstruációig.

Lehet kapsz egy jó kis hormonzavart,de hát gratulálok :)

Tök intelligens lehetsz :DDDD

2008. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!