Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először szedek Fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először szedek Fogamzásgátlót (Yasminelle) Ma lesz az első tabi.. Ha barátom bennem élvez el mekkora az esély h teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy elvileg már az első gyogyszer is hat de arra lennék kiváncsi hogy mennyi idő után biztonságos hogy bennem élvezen el? Mert ezt a tájékoztató nem irja hogy ha minden bogyot időben beveszek mennyire kell vigyázni erre és egyáltalán lehet e!!! Vagy inkább alkalmazuk mindig a megszakításos modszert?
2008. júl. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha az van a tájékoztatóban, hogy az első után már hat, akkor benned mehet el. Bár én félnék, úgyhogy inkább várnák legalább egy hetet.
2008. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az van beleirva bár ugy hogy ha a mensi első napjátől szedem nekem az vasárnapra eset és doki meg nemvolt igy ma tudtam elmenni és hát így második naptól kezdem el!!


Viszont sok rosszat is olvastam róla pl sokáig elhuodik a vérzés (20nap) meg zsibadás alhasi fájdalmak! Ezek meddig normálisak?


Kicsit megilyedtem a sok rossz véleménytől!

2008. júl. 28. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem várd meg még elmúlik a menstruációd, közben szedegesd a gyógyszert és utána már elmehet benned.
2008. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hello, én is yasminellet szedtem és nekem semmi bajom nem volt, de nekem a doki azt mondta h legalább 2 hétig kellene még óvszert használni,csak h biztosra menjünk. ha most kezded el először szedni akkor legalább várjatok 2 hetet
2008. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem várunk 1 hónapot


köszí a válaszokat

2008. júl. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!