Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t kezdtem el szedni (most először szedek gyógyszert), és ma van a 11. napja annak, hogy megvan. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

és az a gáz hogy nem ilyen enyhe kis vérezgetés, hanem elégrendes:S

meg amikor megjött és akkor kezdtem el ugye szedni, már késett kb 2 hetet, mert előtte beteg voltam és antibiotikumot szedtem, talán ez is közrejátszhat benne?

ja és mennyire biztos ez az 1. naptól való védelem? mert az újév éjszakáján a barátommal egy fürdőkádban nemigazán tudtuk tűrtőztetni magunkat:) bár szerintem nem lehet belőle gond de azért megkérdezem


2010. jan. 7. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Megvizsgált a doki aki felírta?

Ki lett zárva a terhesség és más betegség?

Az antibiotikum semlegesíti a fog.gátlót, azért szedése mellett kiegészítő védekezés ajánlott.

2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsi, nem voltam egyértelmű a kérdésemmel. szóval az antibiotikumot kb egy hónappal a fogamzásgátló előtt szedtem, szóval annak már nincs köze hozzá, nem befolyásolhatta, én a menzeszem késésére gondoltam :)

és igen, megvizsgált a doki, és nem vagyok terhes :)

2010. jan. 7. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
IGEN! Nekem is az első levélnél kb 2 hétig megvolt. Utána a következő hónapban meg kimaradt. Azt mondta az orvosom, hogy ez előfordulhat, ezért nem hagytam abba a szedését, és azóta rendesen beállt, nincs semmi gondom. Mondjuk barátnőmnek meg hasonló esetre azt mondta az orvosa, hogy túl erős neki az a gyógyszer, felírt neki egy másikat. Én kivártam a 3 hónapot vele, de mondom azóta sincs gondom.
2010. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. reménykedem,hogy elmúlik hétvégére, bár nem sok esélyt látok rá, de már eléggé ki vagyok miatta akadva :( ráadásul hangulat-ingadozásaim vannak, ez is elég idegesítő...
2010. jan. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!