Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés

A párom már több mint 1 hónapja szed fogamzásgátlót, de még egyszer sem engedte hogy óvszer nélkül csináljuk, mert fél hogy akár még amelett is teherbe esik?

Van oka félni, vagy mivel lehetne meggyőzni hogy ez hülyeség és így már nem kell az óvszer?



2015. nov. 5. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A második hónapnál már nem kell semmi kiegészítő védekezés. Elvileg statisztikák szerint 0,001% az esélye annak hogy tabi mellett valaki teherbe esik ami elég kevés. Persze pontosan kell szedni. Bár én már két éve szedem, mindig össze vissza szedtem, nem vigyáztam volt hogy kimaradt és így se lettem terhes, de ez csak a szerencsén múlt. Meg jó nagyobb az esély a terhességre ha valaki kihagy egy szemet, de több esetben fordul elő az hogy ha egy nő tabit szedett akkor még hónapokig nem is tud teherbe esni ha abba hagyja. Tényleg nincs mitől félni. A tabi biztonságos, és hatalmas élvezet úgy szexelni. :P Persze ha nem paráztok hogy jaj mi lesz ha mégse hat. Az megöli az együttlétet. Régen én is ilyen "terhességi üldözési mániás" voltam, de mára tabi mellett már teljesen elmúlt :)
2015. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az amiért nem akarja óvszer nélkül hogy, akkor egész együttlét alatt csak feszült lesz és parázni fog azon hogy ó lesz a 0,0001% aki teherbe esik mellette.
2015. nov. 5. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El ne mondd a barátnődnek, hogy az óvszer sem nyújt 100%-os védelmet, mert soha többé nem fog szexelni veled...
2015. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
eléggé, mivel normális esetben a tabletta a peteérést gátolja
2015. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én idáig két hétig használtam más védekezést aztán élesbe, de soha nem lett következmény!
2015. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!