Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kell szigorúan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell szigorúan venni, hogy azonos időben vegyem be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Az ha egyik nap délelőtt 11-kor veszem be, másik nap meg délután 3-kor még belefér? Vagy ilyenkor már nem hatásos? Mennyi az az idővallum, ami még belefér?
2015. okt. 19. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor kellene eleve bevenni? Mert ha mondjuk délben, akkor belefér. De ha reggel, akkor jó lenne nem fél nappal később megtenni.
2015. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? Benne van ám!
2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyen a neve: SAMU
2015. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sokszor kicsit rendszertelenül szedtem be, kb amikor eszembe jutott... de egyébként rá kéne állnod egy időpontra, amitől sztem max egy órát térj el... de nem tudom már hogy volt a papíron. amúgy meg amikor felíratod a nőgyógyásszal miért nem kérdezted meg? valszeg biztosabb választ fogsz kapni, mint itt
2015. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász kb. semmit se mondott, a betegtájékoztatón meg csak annyi van, hogy igyekezzek közel azonos időpontban bevenni, de arról nem ír, hogy mennyit térhet el. Bocsánat, ha nekem ez nem olyan egyértelmű... ebben a hónapban kezdtem el szedni, az elsőt kb. délben vettem még be, de azóta volt, hogy elfelejtettem és csak délután 3kor vettem be. Ezért kérdeztem.
2015. okt. 19. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy bajod lesz. a közel azonos időpont az szerintem 2-3 max óra...gondolom nem fél nap. de ezt én is csak tippelem, ha legközelebb mész, akkor kérdezz rá
2015. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig benne van a betegtájékoztatóban. A közel azonos idő nyilván azt jelenti, ha reggel szeded, akkor ne késő délután meg este vedd be. És az is benne van, ha nem vetted be és mi van, ha 12 órán túl pótolod. Nézd át, tényleg benne van. És akkor rájössz, hogy mi fér bele és mi nem!
2015. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!