Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órást csak nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órást csak nőgyógyász íthat fel?

Figyelt kérdés
Csak meert van orvos rokonom, de ő nem az. És nem akarom, hogy mindenfele ember megalázzon, mert baleset történt velem velünk.

2015. okt. 19. 14:00
1 2
 1/13 RootedRainbow ***** válasza:
Nem tapasztalatból mondom, csak rákerestem nem régiben (bár nem volt rá szükség), azt írták, hogy valami sürgősségi fogamzásgátlási ügyeleten írhatják fel. Lehet rosszul emlékszem, de az biztos, hogy azt írták, még az sem mindegy, hogy kinek milyet adnak, tehát szerintem ehhez speciális vizsgálatokra lehet szükség.
2015. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bárki írhat fel és vizsgálat nélkül megkapod. Persze le fognak nézni és meg fognak vetni az idióták...pedig balesetek megtörténnek.
2015. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RootedRainbow ***** válasza:
Utána olvastam, ezen kívül amit írtam, felírhatja a nőgyógyász is, de sima orvos nem.
2015. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én meg tapasztalatból írtam hogy egy általános orvos is felírhatja.
2015. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 RootedRainbow ***** válasza:
Akkor köszönöm, nyomok én is egy felfelét neked, hogy kijavítottad a téves ismeretemet :)
2015. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem baleset,hanem nyomorék a pasid.
2015. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Ő most lett szakorvos, belgyógyász...
2015. okt. 19. 14:14
 8/13 A kérdező kommentje:
6os mért írod ezt??????????????????????,
2015. okt. 19. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak mert véletlen balesetből nem lehet beleélvezni valakibe a gumiszakadás meg főleg a hülyéknél fordul elő.
2015. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 RootedRainbow ***** válasza:
Na ez rohadtul nem igaz... Ismerek nem egy olyat, akinek hosszú évekig nem volt baja az óvszerrel, de egyszer csak kiszakadt. Akinél évekig jó, az ne mond, hogy hülye hozzá...
2015. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!