Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha egy kiskorú ilyet hord...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy kiskorú ilyet hord magánál?

Figyelt kérdés
Mint minden reggel, lementem a pékségbe venni valami harapnivalót a napra. Éppen kértem volna ki a szokásos dolgot, de megláttam hogy egy 14 éves srác mellettem nyitja ki a pénztárcáját. Egy gumi óvszer volt az átlátszó tasakban, nem tudtam minek. Értem hogy védekezni kell meg stb. de kicsit furának tartottam.. Szerintem egy női melltől is hanyat esne az illető. Ti furának találnátok illetve mi a véleményetek erről?
2015. szept. 24. 17:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a torkomat ne tessék elvagdosni..
2015. szept. 24. 18:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg voltak valahol szexuális felvilágosításon és ott kapták (iskolával). Az meg, hogy ott tartja valószínűleg a többiek is direkt jól látható helyre teszik ezzel fent tartják az illúziót egymás előtt, hogy "Igen bármikor becsúszhat egy kósza szex", de közben meg tuti nem :D
2015. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kis sógorom 14 éves és már van (ha nem is olyan aktív) szexuàlis élete. Szerintem ez normális. De mint az előttem szólók is irták, aki használja az nem teszi a pénztárcába. :)
2015. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kovpet ***** válasza:

Szereti a biztonságot és mindig visel gumit.

Csak pisiléshez és szexhez veszi le. :)

2015. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te még most fedezed fel hogy ezek már ilyen korukban nem szüzek?
2015. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak menőzik vele. XD Nem fogja használni!
2015. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!