Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha egy kiskorú ilyet hord...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy kiskorú ilyet hord magánál?

Figyelt kérdés
Mint minden reggel, lementem a pékségbe venni valami harapnivalót a napra. Éppen kértem volna ki a szokásos dolgot, de megláttam hogy egy 14 éves srác mellettem nyitja ki a pénztárcáját. Egy gumi óvszer volt az átlátszó tasakban, nem tudtam minek. Értem hogy védekezni kell meg stb. de kicsit furának tartottam.. Szerintem egy női melltől is hanyat esne az illető. Ti furának találnátok illetve mi a véleményetek erről?
2015. szept. 24. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy túl sokat foglalkozol más dolgával :D
2015. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:D Elnézést kérek akkor emiatt. De hát én tényleg furának tartom ezt :/
2015. szept. 24. 17:55
 3/16 anonim ***** válasza:
14 eves korban mar szexelnek, ez van
2015. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy csak menőzni akar vele. Ha tényleg használja is, akkor meg egy okos kölyök.
2015. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet. Szerintem nem nagy ügy, legalább védekeznek.
2015. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én 14 éves voltam akkor úgy udvaroltunk hogy meghúztuk a lányok haját meg összetekert terítővel csapkodtuk őket. Esetleg a dömpert toltuk a homokban..de nem a csajokat.
2015. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos valami tini magazinba volt vagy valahonnan kapta. Mi is kaptunk anno suliba ilyen csomagba belesüllyesztve. Amúgy meg nem mindegy neked?
2015. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki szexel és gumit használ az nem a pénztárcájában tartja azt. Általában a tizenévesek rakják csak oda, ha szereznek egyet valahonnan.
2015. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha véletlenül gyereket csinálna egy tinilánynak. Elnézve az itteni 14 évesek válaszait és kérdéseit, szerintem erősen ajánlott, hogy megismerjék azt a bizonyos gumit...
2015. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Legalább gondol rá! Sokkal jobb így, mintha néhány nap múlva itt rinyálna a lány, hogy lehet-e terhes!
2015. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!