Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló véd akkor is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócoska12 kérdése:

A fogamzásgátló véd akkor is, mikor a 21 tabletta után szünetelek?

Figyelt kérdés
Lehet belőle baj,ha a barátom a szünetkor belém élvezett?
2015. szept. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem.
2015. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég haszontalan lenne a gyógyszer, ha a kötelező szünetben nem védene.
2015. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de...

Jobb esetben nőgyógyász írta fel neked a fogamzásgátlót, akitől minden információt megtudhattál. Ha mégsem, akkor tessék erőt venni és olvasgatni! Nem UTÁNA, hanem ELŐTTE!

Van a gyógyszeres dobozban tájékoztató, no meg ott az Internet, ami nem csak és kizárólag a Facebook-ra és társaira korlátozódik.

Nem ciki tájékozottnak lenni ám!

Édesanyádhoz is fordulhatnál.

Nem bántani akartalak ám!!!!

Egy megjegyzést még engedj meg nekem!

Egy nő, egy lány ne használjon ennyire közönséges nyelvezetet! "belém élvezett" Jaj, ne már!

Lehetek terhes ha nem védekeztünk a fog.gátló szünetében?

Ugye mennyivel másként hangzik?

Építő jellegű kritikának szántam, bántó szándék nélkül.

2015. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én annyira sértődékeny. Azért írtam,ahogy írtam,mert ha csak annyit írtam volna,hogy nem védekeztünk nem biztos,hogy azt értették volna,amit mondani szerettem volna. Konkrétabban írtam ki. Nem én vagyok sem az első,sem az utolsó,aki ilyen nyelvezetet használ. Igen,orvos írta fel,de nem mondott el mindent aprólékosan. A betegtájékoztató románul van és nem mindent értek,mivel én is magyar anyanyelvű vagyok de nem Magyarországon,hanem Erdélyben. És úgy gondolom,hogy azért van ez a weboldal,hogy mindenféle kérdésekkel elárasszuk. Nemde? Ha nincs valakinek türelme ,hogy ilyen dolgokat olvasson,akkor ne lépjen fel. Nem megbántásból írtam ezt,hanem,azért mert úgy gondolom olyan véleménnyel lettem illetve,ami nem rám vall. Máskülönben mindenki azért tesz fel kérdéseket,hogy olyan választ kapjon,ami segít rajta. Nem azt,hogy mi illik és mi nem. Ezzel csak az idő telik...
2015. okt. 1. 20:43
 5/7 anonim válasza:

Nem bántásnak szántam, mint azt írtam is, de úgy látszik mégis megbántódtál. Sajnálom, és ezúton kérek elnézést! Nem okoskodni akartam, sőt! Ha ismernél tudnád, hogy én mindenki felé segítő szándékkal vagyok.

Ha bármilyen kérdésed van, szívesen segítek, ha tudok, akár privátban is írhatsz. Bár ezek után szerintem nem én leszek, akivel megosztod gondjaid. :(

2015. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eléggé flegma módon lett megírva az az üzenet....semmi gond. Nem sértődtem meg egyáltalán,csak nem érzem igazságosnak azt az üzenetet. A kis betűket is el tudom olvasni,nem muszáj nagy betükkel hangsúlyozni. Az igaz,hogy az előtt kellene kérdezni,mielőtt megtörténik,de kis betűkkel is megértem.
2015. okt. 2. 10:24
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne folytassuk ezt a sárdobálást! Engem valóban a segítő szándék vezérelt. Az oldal valóban azért van, hogy kérdezhessen bárki, bármiről, de ezzel azt is fel kell vállalni, ha nekünk nem tetsző választ kapunk. Mindenki az önálló véleményét írja meg.

Én nem flegma voltam, csak leírtam amit gondoltam miután elolvastalak. Tudod, ha a lányom lennél bizony szégyellném magam, hogy ennyire tájékozatlan vagy. No aztán most megint lehet engem flegmának nevezni. :(

Segítő jobbom ettől még ugyanúgy felajánlva, bár a múltkori üzenetem ezen része akkor sem hatott meg téged. :( Így nem is tudom van-e értelme a további véleménycserének...

2015. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!