Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta menyire árt egy 18 éves lány testének?

Figyelt kérdés

Több dolog miatt is szeretnék válatani az eggyik az hogy kényelmetlen és sokkal természetesebb érezni egymást gumi nélkül. Árban sokkal jobban kijönnénk (perpilanat 16 darabos lifestlye-t veszünk 2500 ft-ért de hát az egy hét)


Az érdekelne hogy mennyire tesz kárt a szervezetben ? természetesen el fog menni nőgyógyászhoz és az általa magállapítót gyógyszert választanánk ! előre is köszönjük a válaszaitokat !



2015. szept. 15. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Eléggé.
2015. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Eléggé árt de van más is nem csak a gumi meg a tabletta
2015. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Egyénfüggő. Én 16 éves koromtól szedtem, semmi bajom nem volt tőle, sőt... pedig akkoriban még nem a sokadik generációs, kis hormontartalmú fogigátlók voltak forgalomban...


Én mindenképpen ajánlom neked a Nuvaringet, ami nem tabletta, hanem hüvelygyűrű. Nem a legolcsóbb, de a fenti gumifelhasználást vesszük figyelembe, akkor egy havi gumi áráért három hónapig meg van oldva a védekezés.

Dokival persze beszéld meg, de fiatal lányoknak kifejezetten ajánlani szokták a Nuvaringet.

2015. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha helyesíráshoz lenne kötve a szex, sose szexelnél és problémád meg lenne oldva.
2015. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Érdekelne, hogy azok, akik szerint a fogamzásgátló árt a szervezetnek, mi alapján írják ezt? Hivatalos statisztikák szerint nők százmilliói szedik a világon, gond nélkül. (Vannak, akiknél gondot okoz, de ez a kisebbik hányad. Csak általában ők a hangosabbak... akiknél nem okoz gondot, azok nem kürtölik világgá, hogy nincs problémájuk...)
2015. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

4. A fiatalabb lányoknak még inkább az iskolát kéne ajánlani, főleg, hogy egy mondatot nem tudnak helyesen leírni.

Aztán szextől kiégnek 25 éves korukra, stb.

Lehet lepontozni, én szóltam előre.

Vajon marad-e valami belőlük, mire a nagy Ő-vel találkoznak?

Nyilván a 4. kivételes helyzetben volt és csodálatosan működik így is a házassága.

2015. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Mivel hormonbomba, éveken át történő szedése akár meddőséghez is vezethet. Alkata válogatja. Nem hasznos, annyiban van hasznos hatása, ha nagyon pattanásos vagy, segít elmúlasztani, a menstruációd pedig lerövidül 3 napra kb, illetve hasgörcseid megszünhetnek általa. Viszont csökkenti a libidót, és nehezebben is nedvesedhetsz általa. Orgazmust is nehezebb lehet elérni mellette.
2015. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát én az ismerősi körben akikkel beszélgettem róla, a nedvesedési probléma meg a gyakoribb gombásodás (mindezt rendes tisztálkodás és 1 partner mellett) teljesen általános... ráadásul alacsony hormontartalmú gyógyszernél is... :/ Viszont annál sokkal kevésbé, szóval ha gyógyszer mellett döntötök, akkor valami olyat. :)
2015. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

"Viszont csökkenti a libidót, és nehezebben is nedvesedhetsz általa. Orgazmust is nehezebb lehet elérni mellette."


á-á


Ne írd úgy mintha ezek általános dolgok lennének. Orgazmusom ugyanolyan könnyen van most is, hüvelyi is, és ugyanúgy nedvesedek is. Nagyon enyhe libidócsökkenést tapasztaltam, de nem számottevő, napi egyszer így is kell a szex :)

17 éves korom óta szedem, 21 vagyok.

2015. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

én exem pattanásos volt a fogamzásgátló előtt és a fogamzásgátló csak mégjobban pattanásossá tette. Rendszeresen menstruált - nem össze - vissza mellette viszont a szexuális vágya is az egekbe szökött. DE hangulatingadozásai is voltak meg picit hízott is tőle, így kerestünk másmilyen tablettát, és lett olyan ami bevált.


De az sem mulasztotta el a pattanásait, szerintem ez valami babona vagy ha van is alapja, nem szabad ezzel kalkulálni mert vagy segít vagy nem vagy ront. Mintha vitamint szednél a pattanásra...


Rengeteg oka lehet egy pattanásnak, pl. a stressz, azon nem változtat a fogamzásgátló, max idegesebb leszel a szedése miatt így a stressz is nagyobb és több lesz a pati. Vagy pl. ott van az ételallergia ami megint nem határol semmit sem fogamzásgló téren.


Aki pattanásos az elsőnek menjen el egy allergiai vizsgálatra leginkább a tej - (tejfehérje, laktóz) vagy éppen a glutén tehet ennek ügyében.


Én is tejfehérje allergiás vagyok, sokáig magamon se vettem észre, mert csak pattanásaim lettek a tejtől, mégis elhagytam a tejet és ágyő pattanások. HA esetleg eszek egy csokit akkor számolok vele hogy holnap lehet pattanás és általában lesz is. Szóval érdemes megnézni a dolog másik oldalát.


Nem gondolom hogy kifejezetten lenne bármi rontó hatása a fogamzásgátlónak, érdemes kisérletezni. Van akinek elsőre bejön az amit kiírnak neki van aki csak a 3.-4. tablettát tudja szedni mellékhatások nélkül. Ember válogatja.

2015. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!