Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először a nőgyógyásznál!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először a nőgyógyásznál! Gyógyszert szeretnék felíratni, meg fog vizsgálni előtte az orvos?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szeretnék feliratni, még szűz vagyok. Lesz vmiféle vizsgálat előtte? Vagy csak kikérdez dolgokról aztán megirja a receptet? (Félek kicsit..)
2015. szept. 22. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lesz vizsgálat :) de nem kell félni :) vérvétel is lesz , mert onnan tudja megmondani, hogy milyen fogamzásgátlót adjon
2015. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Orvostól függ. Jobb helyen megvizsgálnak és vért is vesznek. Nem kell félni :)
2015. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkiismeretes az orvos, akkor megvizsgál. Ha nem az, akkor csak megírja a receptet, de jobban járnál az elsővel. Nem érdemes félni. Nem mondom, hogy kellemes egy nőgyógyászati vizsgálat, de nem fájdalmas.
2015. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nőgyógyásznál, ahogy te. Nekem nem vettek vért, a havi ciklusról kérdeztek, hány évesen jött meg először, rendszeres-e, mikor jött meg legutóbb.. Illetve csinált még hasi ultrahangot, de vérvételre nem került sor.
2015. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vizsgálat mindenképpen lesz. Ha szűz vagy még, vsz végbélen keresztül.

UH is készülhet. Vérvétel nem feltétlenül.

2015. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vizsgálat mindenképp lesz? Dehogy lesz. Erre odafigyelnek.
2015. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mire figyelnek oda? hogy csak úgy felírjanak gyógyszert minden nélkül? Nagy odafigyelés.
2015. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra figyelnek oda, hogy nem volt még senkivel sem együtt. Az én nőgyógyászom nagyon tapintatosan járt el, és nem szeretett volna addig úgy megvizsgálni, amíg nem történt aktus. Épp ezért vizsgált meg hasi ultrahanggal, amivel szépen látta, hogy úgy működik-e minden, ahogy kell. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy nem végzi jól a dolgát.
2015. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam, hogy amíg szűz az ember lánya, addig végbélen keresztül történik a vizsgálat.
2015. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy szüzeket csak végbélen keresztül vizsgálnak meg...lehet, hogy csak béna hozzá az orvos. Engem megvizsgált hüvelyen keresztül, még kenetet is tudott venni, pedig én aztán szűk vagyok rendesen.
2015. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!