Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál mennyire...

A nőgyógyásznál mennyire vetkőztök le? (nadrág+alsónemű, mást is levesztek? ) MIndig beszélgetéssel indít az orvos?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában, de van aki vizsgálattal. Van akihez levetkőzve kell bemenni, van aki a beszélgetés után küld a vetkőzőbe. Én mindig szoknyában megyek, és az alól veszek le mindent, ha előre kell vetkőzni.
2014. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Inkább te kezdd le mondani, miért mentél

(mi a panasz)

2014. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Általában igen beszélgetésssel szokott kezdődni

(az a normális)

2014. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki van írva a vetkőző fülkében (nálunk), hogy

mennyire kell levetkőzni -

2014. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Fent nem szoktam vetkőzni -

Max ha olyan a panaszod (mellel kapcsolatos) és át szeretne tapintani

2014. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

52%os! Legalább egy milliószor megírtam, sőt nem csak én, hogy tanuld már meg egy válaszban megírni a hülyeségeidet!!! Ennyire ostoba, balambér idióta marha nem lehet valaki könyörgöm! De ha nem érted, miért kéne szorítkozni az egybe válaszra, elmagyarázom, mert úgy látszik, ez már van annyira összetett dolog, hogy meghaladja az értelmi képességeidet. A kérdező nyilvánvalóan akkor a legboldogabb, ha minél több KÜLÖNBÖZŐ választ kaphat. Na most jön a külső szemlélő, olvasgatja a kérdéseket, látja itt van ez, de nem válaszol már rá, mert azt is látja, hogy 6an már megtették, biztos kielégítette a kérdezőt. Holott a 6ból 5 a te soronkénti marhaságod. Egyébként olyan stílusban írsz, mintha full kretén lennél.


Kérdező! Először is, bocsánat az OFFért. Én hosszabb felsőkben szoktam menni, melyek cirka combközépig érnek, azt fenn hagyom mindig. Első találkozásnál elmondtam, miért kerestem fel (foggátló), akkor csak beszélgetünk, de legközelebbi alkalomra kiírt vizsgálatra is. Nincs külön öltöző, egy paraván mögé lehetett elvonulni, ami viszont közvetlenül a vizsgálószék mellett van, hogy minél kevesebbet sétálgasson az ember pucéran. Vagy mi a szösz. De sztem ahány rendelő annyi variancia.

2014. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem a felső levételére gondoltam,hanem arra hogy képzeljétek először ment a barátnőm vizsgálatra és bele kötött az orvos , mert a zoknit fent hagyta magán.Ezt nem is értettem akiktől hallottam ott mindenki magán hagyta zoknit.


Viszont annyit még megkérdeznék hogy ha magán orvoshoz mész időpontra akkor behív és rögtön oda kell adni a tb-t?

Meg mondani szokta hogy a leletért mikor lehet jönni?Vagy ez hogy megy?


Azt tudom hogy hogyan zajlik a vizsgálat menete.

2014. okt. 30. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
A zoknit én is MINDIG magamon hagyom.
2014. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kösz,én is,ezrét nem értem a doki mért kötött ebbe bele szegénynél.
2014. okt. 31. 18:55
 10/13 anonim válasza:
A tb-t nálam mindig akkor kéri el ha gyógyszert ír mindig a beszélgetés végén.(nem szokott megvizsgálni)
2014. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!