Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál mennyire...

A nőgyógyásznál mennyire vetkőztök le? (nadrág+alsónemű, mást is levesztek? ) MIndig beszélgetéssel indít az orvos?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magán rendelésen voltam életemben először, és az orvos teljesen meztelenre vetkőztetett, azt mondta hogy nála ez alap dolog az első alkalommal, mert látni akarja az egész testemet. Nem volt valami vidám helyzet...
2014. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hú én biztos nem vetkőztem volna le az tuti.Hallottam ilyenről de csak elvétve én kisétáltam volna az biztos,ez igen megalázó.


Ezt még nem tapasztaltam kérésben sem,de nem tettem volna meg az biztos.és nem gondolom hogy az orvos perverz lenne mielőtt mindjárt valaki ezt harsongná mert a reagálásom erre a vizsgálati eljárásra ellenséges.mert ha valaki valamilyen módszert ellenez akkor egyből ezzel jönnek,hogy biztos ezt gondoljuk,holott nem.

2014. nov. 11. 16:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Normális embernek biztos nem az jut eszébe, hogy bántson téged mert biztos perverznek gondolod az orvost.
2014. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!