Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz esetén tényleg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz esetén tényleg lehet szülő beavatása nélkül képviselőt kérni, akinek az engedélyével elvégezhető a műtét?

Figyelt kérdés
Szüleimnek biztos, hogy nem mondhatnám el, de ez lenne a legjobb megoldás, mivel még kiskorú vagyok.
2010. márc. 10. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már biztos, hogy terhes vagy? Ha a teszt szerint igen, azért menj el nőgyógyászhoz (ahhoz nem kellenek a szüleid, akár a barátoddal, barátnőddel is elmehetsz), ő meg biztosra megmondja,hogy mi a helyzet.

Egyébként védekeztél? Vagy hogy sikerült?

És mivel 18 alatt vagy, kell a szülő aláírása...Mondd el otthon, kénytelen leszel!

2010. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan terhes vagy? Először menj el a nőgyógyászhoz, erősítse meg, hogy gyereket vársz. Addig semmi sem biztos!
2010. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Törvényes képviselő = szülő, gyám...


Szal nem!

2010. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyikből le tudtam szűrni fontos dolgokat! Elnézést, nem voltam teljesen egyértelmű, nem vagyok terhes(még), ami remélem sosem fog megtörténni, de ugyebár soha nem lehet tudni, mikor következik be a baj és jobbnak látom, hogyha előre gyűjtök infokat, hogy ne akkor kelljen kapkodi, pánikba esni, amikor tényleg S.O.S. segítség kell.. Amúgy fogamzásgátlót szedek(a szüleim tudta nélkül), ugyhogy remélem hatásos! Még egyszer köszönöm mindenkinek!


U.i.: Aki pedig rögtön támadni próbálja bármelyik bajba szorult tizenévest, aki teherbeesett és el akarja vetetni a babát, az szálljon mélyen magába, ugyanis nem egy lányt ismerek, akinél minden a helyén volt, minden a srácon volt, aminek ott kellett lennie, sőt, olyat is ismerek, aki tablettát szedett, ugyhogy a védekezés megvolt, nem az ő hibája!

És ezek a bunkó kommentelők szerencsésnek érezhetik magukat, hogy ők nem egy olyan családba nőttek fel, ahol szinte a szülők csak dísznek vannak ott, nem is mondható szülőknek, nem segítenek, nem hogy támogatnának ilyen nehéz dolgokban! Úgyhogy előbb gondoljátok át, hogy mit írtok, mielőtt tényleg megbántanátok és sértegetnétek embereket, akik nem tehetnek semmiről!


Egy 15-éves lány

2010. márc. 11. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!