Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta utan mennyit késhet, a gomba befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés

Augusztus elejèn együtt voltam a barátommal de a végèn lecsúszott az óvszer ès a vège bennem maradt. Hètvège volt igy kb csak 2napon belül tudtam bevenni esemènyutáni tablettát( Ellaone)

Viszont nekem nem jelentkezett megvonásos vèrzès,minden esetben kell lennie? Tegnap kellett volna megjönnie a menstruáciomnak . Viszont nyaralni voltunk es ott a vizbe összeszedtem hüvelygombát,ettől kèshet a menstruációm,befolyàsolhatja? Ma veszek canesten kombit ,igy elkezdhetem használni vagy vàrjak mèg megjön?


2015. aug. 25. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
orvoshoz kellene menni ,nem kisérletezgetni
2015. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de hétvégén is van ügyelet,szóval ez nem túl eszes kifogás...

Kezdd el használni a krémet,de a Canesten nem mindenre jó..Mitől vagy benne olyan biztos,hogy gomba? Lehet valami más is.

Hány éves vagy?

2015. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen van ügyelet, ez vasárnap történt délután, el is mentünk 30km hogy kapjunk. Ott azt mondták, hogy ha még ma törént akkor ne ma menjek oda ráérek holnap. Ezért elmentünk 70km messzebbre , hátha ott kiírják majd ott kaptam is. De már a gyógyszertárba nem lehetett kapni azt a fajtát. Másnap (hétfon) bementem ide a gyógyszertába és azt mondták hogy csak rendelni tudnak mással meg nem helyettesíthetik, így csak a rákövetkező nap tudtam bevenni.
2015. aug. 25. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2015. aug. 25. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez röhejes..Én amikor voltam egyszer a sürgősségi nőgyógyászaton,akkor rögtön kaptam gyógyszert is.

De szerintem inkább azon idegeskedj,hogy ne legyél terhes,mintsem hogy az a fránya gomba elmúljon!(Az is fontos,de gondolom nem kell gyerek... )

2015. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a fertőzésre a Frezyderm Intim aid-et használtam. Neten rendeltem a mindennonek huról, hamar kihozták és nagyon bevált.
2015. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!