Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Évek óta többször kiújuló...

Évek óta többször kiújuló nőgyógyászati gombás fertőzés esetén mit csináltok? Egy darabig Canesten krém és/vagy tabletta, de ha ismét visszajön egy-két hónap múlva? Candida kúrát elkezdtek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyire szigorút? Valakinek múlt el teljesen így vagy csak éppen addig lett jobb, míg nem eszik újra egy pizzát,pl.

2015. febr. 26. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy mi a bánattól vagy te beteg 1-2 havonta?

Nem lehet, hogy a "kedves" párod félrelép, és folyamatosan fertőz téged?!

2015. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Orvos tanácsát kellene kikérni,mert ez nagyon gyakori
2015. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Canestent azok hasznalnak akik lustak elmenni orvoshoz normalis, venyre kaphato gyogyszerert. A canesten amugy meg annyira szeles spektrumu keszitmeny, hogy altalaban nem jo semmire, csak ideig-oraig hat. Kulonben mert adnak ezt labgombatol kezdve mindenre? Ha olyan okos vagy ongyogyitasban, akkor erre mar ra kellett volna jonnod!

Ha meg van parod, akkor nem eleg csak magadat kezelni, mert o ugyan olyan beteg mint te! Es csak oda-vissza adogatjatok egymasnak!


Szoval emeld fel az okos ki feneked es menj el nogyogyaszhoz, kerj tole normalis, celzott hatasu gyogyszert, ugy, hogy a parodnak is irjanak fel, azutan nyavajogj csak itt, hogy nem hasznal semmi!

2015. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Sztem neked nem volt ilyen betegséged, mert különben tudnád,hogy a nőgyógyászok ezt úgy kezelik, mintha azt mondtad volna,hogy fáj a torkod- már csak szinte nem legyint rá.

Azaz, elmegyek, megvizsgál, gombát állapít meg, megkapom a szokásos gomba elleni gyógyszereket és a krémet és viszlát, jöjjön vissza,ha nem jobb.

Visszamész újra és újra, és ugyanaz a történet.

Ezután hozzáfűzik,hogy ne egyél cukrot és fehér lisztet, amit amúgy sem ettem olyan sűrűn. Csak ettől még nem múlt el, a kezelés után rövid ideig rendben van minden és utána előlről.

Amúgy tanácsot akartam kérni attól, aki tapasztalt ilyesmit.

Köszönöm az infót, lehet a párom is közrejátszik, bár nehéz dolgom van vele, mert állítása szerint neki soha nincsen semmi baja és a gomba nem betegség.

2015. febr. 26. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Valoban, en egy ufo vagyok akinek meg soha a budos eletben nem volt gombas fertozese. Erdekes, nekem nem csak egy sablon gyogyszert szokot felirni az orvos, hanem kenetet vesz, laborba kuldi es utanna ad ami kell.

Viszont, ha olyan sablon orvosom lenne mint neked inkabb keresnek egy normalisat aki nem csak fejfajasnak kezeli a nemi betegsegem....

2015. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ami meg a parodat illeti: tajekoztasd, hogy azok a szemet nemi betegsegek 90%-ban a ferfiaknal nem okoznak tuneteket, mert ok csak (es most csak egy fontos szo) HORDOZOK. Vagyis attol, hogy nem erzi magan meg lehet beteg, ha nem hiszi nezzen utanna, az interneten ez is fenn van!
2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Váltottam orvost időközben, és kaptam többféle gyógyszert is. Szerintem a párom lehet a hibás a történetben, illetve azáltal én,hogy nem erőszakolom rá az orvosi vizsgálatokat.
2015. febr. 26. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
En biztos nem hagynam ennyiben a dolgot. Elmennek ujra a dokihoz, kernek kettonknek gyogyszert, es amig o be nem szedi addig megvonnamtole a szexet, latvanyosan takaritanam/fertotlenitenem a vecet! Nehogy mar az o baromsaga miatt szenvedjek en! Nincs az a sszerelem! Nem beszelve arrol, hogy sulyos kovetkezmenyei is lehetnek az allando fertozesnek, pl meddoseg!
2015. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba nem klasszikus fertőzés. Nem a párodtól kapod el...

A hüvelyben alapból vannak gombák, csak a normálisan jelen lévő baromi sok kis tejsavtermelő baci nem hagyja, hogy elszaporodjanak. Ha vmi miatt borul az egyensúly, változik a pH, megdöglenek a jó bacik, a gomba meg elszaporodik.


Hormonális fogamzásgátlót használsz-e?

2015. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7 évig szedtem, majd abbahagytam, körülbelül olyan 4 éve. Ahogyan gondolkodom, nagyjából azidőtájt kezdődhetett az első ilyen probléma. Ami valahogyan nem tudott igazából javulni.

Mostanra már teljesen változtattam az étkezésen, de úgy érzem,hogy így is a határon táncolok mindig a ki jön és éppen nem jön közt.

Ezért is gondolkodtam további megoldások keresésében...

2015. febr. 27. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!