Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az hogy nem véd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nem véd 100%-ban a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Miért van ez? És akkor miért szedik ha igy sem 100%? tudom hogy kevés esély van mellette teherbe esni de akkor is...gondolkodtam rajta hogy elkezdem szedni, de igy nemhiszem hogy nyugodt tudnék lenni, mert mivan ha pont én leszek az aki teherbe esik még igy fogamzásgátló mellett is...
2015. aug. 19. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%-ra csak a halál biztos.
2015. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem 100%, de a legbiztonságosabb védekezési mód. Ennél csak az a biztosabb, ha nem szexelsz. Akkor úgy is feltehetnéd a kérdést, hogy miért szexelnek az emberek, ha teherbe lehet esni tőle?
2015. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ti szedtek? ha igen, nem féltek igy hogy esetleg pont ti lesztek aki tehrebe esik? vagy nem bánjátok?
2015. aug. 19. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel életemben már háromszor voltam terhes, nem fogom fel olyan tragédiaként a dolgot. :)

Egyébként szedtem fogamzásgátlót évtizedekig, és nem lettem mellette terhes. Mindhárom terhességem tervezett volt.

2015. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
örömmel olvasom. én most leszek egyetemista és a barátommal fogok lakni szóval még nagyon nem szeretnék pár évig ilyesmit hogy közbe jöjjön..
2015. aug. 19. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szedek és nem félek.

18L

2015. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az hogy nem 100% azt a tesztekbol számolták ki

amibe beletartoztak olyanok is akik elfelejtették néha bevenni esetlek kihányták / erős hasmenésük volt napokig stb

ha minden nap időben beveszed fegyelmezett vagy és ha felmerül a gyanú hogy esetleg valami miatt nem hat akkor abban a hónapban nem szexelsz kiegészítő védekezés nélkül akkor totál biztos hogy nem leszel terhes

2015. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és hogyan merülne fel a gyanu hogy nem hat?
2015. aug. 19. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj... használj inkább hüvelygyűrűt, annak még a tablettánál is magasabb a hatékonysága, és nem kavar be hasmenés, hányás, meg ilyenek sem. Sokkal nyugodtabb leszel vele. Tényleg.
2015. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!