Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek. Ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek. Ma szedtem be a 10. tablettát. A menstruációm 3. napján kezdtem el szedni. Pénteken lehet már óvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy mindenképp védett legyél első naptól kellett volna tudtommal elkezdeni.
2010. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: te gyengeelméjű..még nem csináltuk gumi nélkül,csak tervezzük péntekre..XD

2.:csak azért kérdezem, h kinek mijen tapasztalatai vannak, mert a betegtájékoztatón azvan h ha a menstruáció 2-5.napjáig szedem be először, és nem az első napján, akk még 7 napig kell használni gumit..és pénteken már javában meglesz aza 7 nap

2010. márc. 9. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyél ideges a köv. mensesig akor inkább várd meg az első megvonásos vérzést, mert akor már biztosan védett vagy.Nekem az első naptól véd, a doki 10 napot mondott, de én megvártam az első memsit és csak utánna. Bírd ki még ezt a kis időt és azután mehet élesben. Nem oktatlak csak tanácsolom, mert tudom milyen parázosak tudunk lenni.
2010. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Feltétlen várd ki az első hónap végét! Ez egy alacsony hormontartalmú készítmény, és nem biztos hogy véd az első hónapban! Én is ugyanezt szedtem, de abbahagytam mert állandóan gombás fertőzésem volt miatta plusz teljesen eltűnt a libidóm:S Köv. mensesig védekezzetek gumival:) Hidd el, megéri várni!
2010. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nemis tudom már h minek írtam ide egyáltalán.:D

biztos meghüjültem tegnap este párpercre..:D

sok okostojás..tökjó h mindent jobban tud itt mindenki mint az orvosok.mennyetek a fenébe mind az 1 hónapjaitokkal. gondoljátok h a gyógyszer gyártói(diplomás orvosok) csakúgy heccből írják a betegtájékoztatóba h a gyógyszer a 7. naptól véd??:D gondolom ha az lenne a biztos h 1hónapot kell várni, azt írták vna rá.logika basszus:/

tudom, mostjön aza rész, h aki úgygondolja h nekem nincs igazam, beveti azt a trükköt, h ő nőgyógyász, vagy nőgyógyász gyereke, vagy odaírja a válasz végére h "Dr. XY", és kioktat..:D úgygondolom az igazi nőgyógyász(nem az aki interneten mondogattya összevissza h ő az..ijet bárki tud..:D) nem véletlen mondta h mindent csinájjak úgy ahogy a betegtájékoztató írja..:D pff..xD boccs h felmertem tenni a kérdést:D

nemkívánok további választ, de azé kössz:D további jó okoskodást minden "kedves" gyakorikerdesek.hu-s felhasználónak:D

2010. márc. 10. 19:21
 6/9 A kérdező kommentje:

09:00, és 11:56 <-bocsi, ez most nem nektek szólt konkrétan, csak olvasgattam más ijen tipusú kérdéseket.

nektek köszönöm szépen azért a gyors, és értelmes választ!csak rájöttem h inkább a dokira hallgatok:D bocsi, nemis kellett vna megkérdeznem;)

2010. márc. 10. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Írni sen tudsz helyesen akkor még a sexre sincs eszed. De senki sem mondta , hogy 1 hónap után véd csak, de mi inkább kivártuk ezt az időt csak ne legyen baj. Remélem neked sem lesz, de sz ilyen hozzáállással még nagyon buta vagy Az iq -ról pedig nem is beszélve. Csináld csak nyugodtan, de ne kérdezősködj, ha ennyire felkészült vagy akkor itt nem kell kérdezgetni. Minket pedig ne fikázzál le van egykis korkülömbség és tapasztalat közöttünk. GYEREK VAGY MÉG? DE RENDESEN.
2010. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9:00 vagyok. Tényleg csak azért írtam ezt, mert szerintem te sem szertnél idegeskedni az első hónap után. Ha már eddig kibírtátok akkor már ez a kis idő belefér és azután már lehet élvezni a sexet. Kitartás és hidd el jó lesz minden.
2010. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

09:02

azt se tudod h én mennyi idős vagyok..interneten könnyű nagy pofával élni.és talán megkéne tanulnod olvasni,éscsak aztán visszaugatni.


09:05

igen, értem amit mondassz,és köszönöm a segíséget!

2010. márc. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!