Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy tabletta az oka!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy tabletta az oka!?

Figyelt kérdés
Második levél diennile tablettát szedem. Első levélet a menstruáció 1 napjától szedem. 14. nap élvezett belém a barátom. Nem lehet gond ugye? Se szag érzékenység se étel kívánás sincs. Csak mellfeszülés. Ez a tablettától van? Megvonásos vérzésem is rendre megjött a szünet 3. napján este. a vérzés és az aktus között 12. nap volt. Anyukámmal sajnos nem lehet ilyenekről beszélni :(
2015. aug. 18. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A fog. gátló okozhat mellfeszülést, meg még cifrább tüneteket is, nekem konkrétan 2 hónapig nem volt vérzésem ez a fajta mellett, visszamentem az orvoshoz, aki írt helyette másikat.

Ha semmi nem csökkentette-hatástalanította a hatását, akkor már védve voltál, mikor megtörtént a dolog.

De ha bizonytalan vagy, akkor csinálj tesztet. De nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2015. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem cigizek, nem szedek másik gyógyszert. 1x már volt abortuszom (nyitott koponya és gerince volt a picinek:( ) azért kérdezem, mert semmi olyat nem tapasztaltam mint ami akkor volt csak a mellfeszülést. Amúgy azt mondják hogy ez a gyógyszer hormonbomba..
2015. aug. 18. 20:11
 3/8 anonim válasza:
A ciklusod hányadik napján érezted a mellfeszülést? Nekem pl. amikor a peteérés lenne, akkor is feszül, és a menzesz előtti pár napban is.
2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tabi 3. napján kezdett fájni, meg a megvonásos vérzés előtt 1-2 napig de ott erős görcseim is volt, anno a terhességnél semmi ilyen nem volt csak a mellfeszülés és a szagérzékenység. de most szedem életem 2. levelét :)
2015. aug. 18. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
ha bármi aggodalmad van és rendszeres szexuális életet élsz,én csak annyit tudok mondani, hogy nőgyógyászati vizsgálatkor kérj ultrahangot(elsősorban ciszta miatt,v bármi elváltozás miatt), illetve havonta 1x tesztelj.
2015. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azóta nem volt szex.. barátom hajón dolgozik így ritka amikor eljutunk odáig :/ el szeretném menni orvoshoz mert gyógyszert is szeretnék cserélni. de ugye most lesz csak 4 hete hogy volt az aktust.
2015. aug. 21. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
hát akkor tesztelj kb 2x reggeli vizeletből
2015. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fogok, de szerinted lenne értelme elmondani tesztet is a páromnak vagy csak az eredményt?
2015. aug. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!