Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer felhúzás utáni lelankadás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer felhúzás utáni lelankadás?

Figyelt kérdés

A barátommal idáig kétszer próbáltunk szeretkezni de mind a kétszer lelankadt neki óvszer felhúzása után. Ez mitől lehetséges? Rendesen felizgattam előtte. Valamilyen pszichés dolog lehet? Eléggé aggódik előtte hogy nem áll fel óvszerrel és szerintem ettől csak még idegesebb lesz. Mi lenne a megoldás?

Köszönöm a válaszokat :)


2015. aug. 18. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A stressz még rá tesz egy lapáttal. Próbáljon teljesen ellazulni előtte, ne gondoljon semmi negatívra.
2015. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Óvszer miatt is lehet. Nekem ugyan nem lankad le, de teljesen érzéketlen. Nem élvezem vele a szexet és nagyon nehezen tudok elmenni. Esetleg próbáljatok más védekezési módot.
2015. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az izgalom miatt van szerintem, pettingeljetek még párat mondjuk elélvezésig így kialakul a nyugalom, hogy már látott ő is úgy téged és te is őt :)
2015. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az óvszer szorítása miatt kipréselődik a vér a makkból, utána szépen lassan a többi részéből is. Velem legalábbis ez volt. Ezért sose szexeltünk még óvszerrel, mert részemről lehetetlen, és f a sz o m se fog kínlódni ilyenekkel,csak elvenné a kedvünket.
2015. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt régebben. Óvszer felhúzása után is izgathatod, akkor megint feláll. Egyébként igen, ez abszolút pszichés dolog, nyugtasd meg, hogy nincs gáz akkor sem, ha lelankad, majd te újfent gondoskodsz róla :) 23/F
2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez pszichés dolog. Kérd meg, hogy esetleg maszturbálás közben is gyakoroljon, te pedig legyél vele türelmes és megértő. Ez a "kipréseli a makkból a vért" dolog baromság...akkor mégis hogy működne a péniszgyűrű?..
2015. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szabotom81 ***** válasza:
Ki kell próbálni minőségibb ővszerrel is, van ám különbség
2015. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szabotom81 ***** válasza:
Én ezért szoktam az óvszereket kipróbálni itthon mielött még szexre kerülne sor ezt is be kell gyakorolni
2015. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.

Sosem használunk óvszert, de amúgy is, mi csak análba csináljuk. Sokkal jobb és izgibb...

2015. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok most rohadtul megnyugodtam :) Én párom nem képes gumiban elélvezni. De az, hogy neki legalább nem lankad le, vigasztal.
2015. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!