Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szorongás miatt lelankadhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra1111 kérdése:

Szorongás miatt lelankadhat a pénisz? (Többi lent)

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a férfi 29 éves. Mindketten előtte boldog párkapcsolatban éltünk, szexuális életünkkel előtte nem volt probléma. Jelenleg nem élünk kapcsolatban, azonban egy ideje erős szikra van kettőnk között. A hét elején alkalmunk lett volt egy autóban szexelni. A férfi a pénisze felállt, aztán a koton keresésekor hirtelen lelankadt.Elmondása alapján azért,mert tartott attól, hogy valaki megláthat minket.

Valóban történhetett így? Úgy érzem, hogy azóta úgymond valami megtört kettőnk között. Voltatok hasonló helyzetbe? Mit tudtok tanácsolni?

Aggódó 24/L



2015. jún. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy félsz, hogy meglátnak és lelankad. Legközelebb meg már eszébe jut, hogy egyszer lelankadt előtted ezért ideges lesz és lelankad. És el is indult a körfolyamat. Nem lehetetlen kijönni belőle, de azért nem is könnyű.
2015. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
Nem kell aggódni.... ez normális. Igen előfordul ilyen.....néha még a legbiztonságosabb környezetben is.
2015. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt most tényleg komolyan írom. Nekem sajnos már attól a gondolattól is azonnal el megy a kedvem a szextől, ha a koton szóra gondolok. Iszonyatos ellenérzést vált ki belőlem a gumi gondolata és az, hogy ilyen direkt eszközt húzzak magamra. Inkább valami orvosi műtét jut eszembe, amit gumikesztyűben végeznek és ilyenkor a legkevésbé sem a szexuális vágy uralkodik rajtam. Ezért én gumival inkább nem szeretkezek, a szexuális vágyaimat inkább önkielégítéssel csökkentem.

A szex az autóban, eldugott helyen kevésbé zavarna, mint a gumi óvszer. (Annak jó, akit ez a gumi ügy nem zavar.)

2015. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak olyan rossz érzés az, hogy az első alkalommal úgymond ez történik..de nyilván a szorongásnak betudható.

2015. jún. 6. 15:42
 5/5 anonim válasza:
Nagyon segítőkész, és megértő legyél, hogy a srác ez miatt ne érezze magát rosszul, hisz előfordul az ilyen.
2015. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!