Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok ti mit gondoltok az óvszer használatáról?

Figyelt kérdés

Az természetes ha egy kapcsolat elején a lány azt akarja, hogy a srác óvszert húzzon nem? De persze egy idő után nem kell majd óvszer mert bígnak egymásban meg kitapasztalták a másik testét vagy ilyenek srácok nektek tényleg kellemetlen óvszerben?

17/l



2015. aug. 15. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi probléma. Ha valaki nem tud elélvezni gumiban az az ember hibája nem az óvszeré... Nem engedném a barátnőmnek hogy tablettát szedjen. Nem egy ismerősöm esett teherbe a használata mellett vagy jelentkeztek nála kellemetlen mellékhatások. Az aki csupán a kötelező óvszerhasználat miatt nem menne bele komolyabb kapcsolatba egy önző f*asz.
2015. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a pesszárium megfelelő védelmet nyújtana a nekem irritációt okozó spermicid nélkül is, azt preferálnám, de így az óvszert tartom a legjobb módszernek.

Ez az egyetlen ami egészségügyi problémák okozása nélkül megfelelően véd.

Nem derogál házasságban sem a használata.

2015. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom az óvszerrel! a páromnak szerencsére tökéletes a mérete,plusz megtaláltuk a legjobb óvszert,amivel nem is érezzük szinte, hogy használjuk :)
2015. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kell. Annyira nem kellemetlen mint egy baba vagy egy nemi betegség.
2015. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!