Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt együtt voltunk a párommal és az aktus végén elszakadt a gumi és belém élvezett. Ez a második aktus volt így jóval kevesebb ondó kerülhetett belém. Lesz baj hogyha csak csütörtök reggel tudom bevenni a tablettát (holnap nem lesz rá lehetőségem)? És az utolsó menzesz első napja az július. 22-én volt szóval a 21.napon.

2015. aug. 11. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

be se vedd a tablettát.


a ciklus ezen fázisában a termékenység szinte kizárt.

a ciklus első napja előtti kb 7-10 napon mi minden hónapban gumi nélkül szexelünk, s sohasem volt baj.

2015. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csütörtök reggel még benne lesz a 72 órában, így talán nem lesz baj, de azt tudd, hogy minél később veszed be, annál kevesebb %-ban lesz a tabletta hatékony. Szóval én a helyedben megpróbálnék mégis hamarabb szerezni. velem is volt ilyen egyszer, ráadásul este, de még késő este sikerült elcsípnem egy orvost az ambulancián aki fölírt bogyót és megvettem azonnal. De most olvastam máshol is, hogy ajánlatos aznap bevenni.
2015. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a naptármódszer szerint ez nem termékeny időszak, inkább ne vedd be.
2015. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy hasonló kérdést a webbeteg oldalon, egy nőgyógyász írta:


"Kedves Kérdező!

A naptár módszer meglehetősen megbízhatatlan fogamzásgátlási "eszköz". A ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, legfeljebb az esélyek különbözőek. Bárki felírhat sürgősségi fogamzásgátló tablettát, bármelyik ügyeletes orvos, de akár a háziorvos is. Amennyiben ebben a ciklusban nem következett be terhesség, érdemes lenne tartósan fogamzásgátló tabletta alkalmazását választania.

Üdvözlettel: Dr. Csóka Miklós"

2015. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tablettát mindenképp be szeretném venni, mert most semmiképpen nem jöhet szóba egy kisbaba. Viszont azért merem bevállalni azt, hogy 2 nappal az aktus után veszem be, mert tényleg nem vagyok a termékeny időszakomban.
2015. aug. 11. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp beveszed, szerintem érdemesebb lenne minél előbb, de ahogy érzed.
2015. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy ha ragaszkodsz a tablettához (én a ciklus 21. napján bizony be nem venném), akkor mielőbb.


Egyébként ha már esemény utánit beveszel, akkor miért nem szedsz inkább egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót? Ahhoz képest az esemény utáni egy atombomba!

2015. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már ma vedd be!
2015. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!