Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok ti mit gondoltok az óvszer használatáról?

Figyelt kérdés

Az természetes ha egy kapcsolat elején a lány azt akarja, hogy a srác óvszert húzzon nem? De persze egy idő után nem kell majd óvszer mert bígnak egymásban meg kitapasztalták a másik testét vagy ilyenek srácok nektek tényleg kellemetlen óvszerben?

17/l



2015. aug. 15. 21:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bíznak*
2015. aug. 15. 21:42
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Én nem húzok óvszert soha sem, mert rühellem. A komoly kapcsolatok híve vagyok, másképp oldjuk meg, tabletta stb.
2015. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Én egy tartós, komoly kapcsolatban sem szeretném, ha a párom a saját testét tegye ki a károsodás veszélyének. Akármennyire is korszerűek a mai fog.gátlók, még így is jókorát ütnek a szervezetre. És lehet, hogy csak évek múltán bukkan fel valami kellemetlen, visszafordíthatatlan mellékhatás.

Felelősségteljes férfi vagyok, és nem pusztán egy önző kiskan. Kotont húzok, mert pofám se lenne rávenni a barátnőmet, hogy magát károsítsa. A gumi meg nem fog bennem kárt okozni, és hülyeség, hogy kellemetlen lenne, és alig lehetne benne érezni valamit. Az 50 évvel ezelőtti, kezdetleges, fal vastagságú kotonoknál ez még igaz volt, de a mai, ultravékony óvszereket meg se lehet érezni.

2015. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

hát én se az 1. se a 2. válaszolóval nem értek egyet

utálom a gumit, semmit nem érzek benne, elhiszem hogy van aki nem így van, de nekem a gumis szexnél az is jobb ha magamnak csinálom... de az igaz hogy nem vennék rá emiatt senkit a tabira, aki maga miatt szedne tabit oké, de ne én miattam ha ő nem akarja

2015. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
gumiban meg soha nem elveztem el
2015. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Gumi alkalmira és kapcsolat elejére való. Párkapcsolatban nem vállalnék be gumit.
2015. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Én utálom. A kapcsolat első 1-2hónapjában még úgy ahogy elviselem, de utána nem. Ha nem lehet natúran szexelni akkor nincs kedvem ahhoz a kapcsolathoz.
2015. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

"De persze egy idő után nem kell majd óvszer mert bígnak egymásban meg kitapasztalták a másik testét.."


Édes kislány, ha itt a megszakításra célzol, figyelmeztetlek, a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS! Védekezni MINDIG KELL, HA NEM AKARSZ TERHES LENNI!

Te hol voltál biosz órán, mikor erről volt szó??

A gumin kívül több módszer is létezik a védekezésre, pl. tabletta, spirál.


Igen, természetes az óvszer használata, és nem csak a kapcsolat elején! Majd ha érettebb és felnőtt leszel, akkor majd használhatsz tablettát, feltéve, ha használhatsz, mert felírás előtt orvosi vizsgálatokon kell átesned!

2015. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó védekezési módnak tartom, mert megbízható, egyszerű alkalmazni és bárhol beszerezhető.

Nekem nőként semmit nem csökkent az érzésből. Mi tartós kapcsolatban is ezt alkalmazzuk, mert az egyéb módszereket bizonyos okok miatt kilőttük. Szerencsére a párom ebből nem csinál problémát.

2015. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Elején kell a gumi.

Aztán vagy tabi, vagy marad a gumi!

A bizalom az butaság, akkor már nem biztos, h meglesz, ha becsúszik a baba.

2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!