Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így szednem a fogamzásgátlót vagy maradjunk a guminál?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál és fel írta a jangee fogamzásgátlót, de semmi vizsgálatra nem küldött előtte, csak hasra ütésszerűen felírta...1 hete szedem...viszont félek tőle, mert ugye elég károsak és növelik a vérrögök kialakulását és egyáltalán nem egy egészséges dolog...viszont a párom eléggé ragaszkodik hozzá h szedjem és nem egyszer vesztünk ezen össze...én tényleg szeretném, ha élvezné a szexet velem, de viszont féltem a saját szervezetem...Mit tanácsoltok? Szedhetem tovább vagy akkor hagyjam abba? Köszi előre is! 17/L
2015. aug. 12. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó nőgyógyászhoz, aki meg is vizsgál előtte.

A pasid meg élvezze csak a szexet gumival is, hülye, aki ezen veszekszik... Nem akarhatja, hogy tönkretedd magad.

2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Szedd nyugodtan.

Bar egy vervetel es kivizsgalas nem artott volna.

Viszont ezek a fogamzasgatlok mar nem olyan veszelyesek mint x evvel ezelott. Ha nem erzed magad tole majd jol akk ne szedd. 23l

2015. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom mi lenne a legjobb :(
2015. aug. 12. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gumi.

Párod meg akkor ragaszkodjon hozzá, ha az ő szervezetét teszi tönkre a szer.

Nekem pofám nem lenne arra kényszeríteni a barátnőmet, hogy kockáztassa az egészségét...

2015. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is azt mondom hogy egyelore gumival vedekezzetek, hidd el azzal is lehet elvezni a szexet.Menj el egy olyan nogyogyaszhoz aki ki vizsgal mert azert nem midegy milyet szedsz teljesen ossze zavarhatja a hormon haztartasod.
2015. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódtál,akkor minek kezdted el szedni?
2015. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pasidtól szabadulj meg, kedves kérdező minél előbb, ugyanis ez nem kapcsolat, hanem a pasid zsarol téged. 17 éves a barátnője és képtelen gumit húzni a szerszámára??? Nem mintha ez bármilyen korban elfogadható lenne, de főleg ilyen fiatalon ne tömd magad ilyen szemetekkel, pláne egy ilyen puhap*cs kedvéért! Mi az, hogy elvárja? Ez közös döntés, ha meg nem tetszik, akkor keressen olyan lányt, aki önként szedi, nem ő kényszeríti rá. A orvosodat is dobd a fenébe a pasiddal együtt, ugyanis egy vérvétel lenne a minimum, mielőtt fogamzásgátlót ír fel egy 17 évesnek....
2015. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen és válasz a kérdésedre: Igen szerintem hagyd abba, ne szedj 17 évesen gyógyszert! És akkor kezd el esetleg újra, miután kivizsgált egy normális orvos rendesen és egy normális pasival közösen ez mellett döntöttetek!
2015. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma már nem szedtem be a gyógyszert, úgy döntöttem nem fogom mérgezni magam...megmondtam a barátomnak is, ő eleinte fel volt háborodva, utána megmondtam neki, ha nem tetszik akk ő jobbra én balra...döntsön...és akk abban maradtunk h óvszerezünk tovább és lezárjuk a témát...a hónap végén elmegyek egy normális nőgyógyászhoz is...Köszi mindenkinek a tanácsokat! :)
2015. aug. 12. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
menj el olyan orvoshoz, aki ki is vizsgál. :)
2015. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!