Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Megszakításos közösül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megszakításos közösüléssel, ejtettetek már teherbe valakit?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 21:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
értem. hát igen ez is előfordul. akkor a legrosszabb esetben is 50-50 az esély....
2015. aug. 10. 22:56
 12/20 anonim válasza:
100%
Bár nem férfi vagyok , és nem is estem teherbe. De én pont ennek a védekezésnek hála születtem meg :D. És nem elsőre de, vegyél inkább gumit.Gyógyszertárban olcsóbb és legalább mégsem mész úgy neki a dolognak hogy vagy lesz gyerek vagy nem :D
2015. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Én így jöttem világra....
2015. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
27%
Ugyan nő vagyok, de 6 éve így csináljuk...
2015. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
27%
Én nő vagyok, de nálunk ez 9 éve működik. Közben lett gyerekünk is, de tervezett volt.
2015. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

"Óvszerrel szar"-hozzászólás.

Lehet leragadtál a guminál,de van rengeteg más módszer is manapság.

Az injekciótól kezdve,gyógyszer,pesszárium,stb.


Haladni kell a korral,nem rulettezni,..főleg szegény be nem tervezett gyereket sajnálom,mert ilyenkor mindig a születendő gyerek szívja meg.

Mert tényleg szar gumival,én ezért is szedek fogamzásgátlót évek óta.


2ismerősöm is esett igy teherbe,bár nem elsőre,de ugyan az volt a hozzáállás: áhh,elsőre sem lettem terhes,akkor most sem leszek.

Az 1. egy abortusz lett,a másik egyedül neveli a kölykét.17volt akkor.


Szerintem nem jó ezzel játszani.Annyi mód közül választhatunk manapság..

2015. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
20 éve így csináljuk, ez idő alatt egyszer lettem úgy terhes, hogy nem akartuk! - megérte, nem kellett fogamzásgátlót szedni + óvszert használni! - mindenkinek jó!
2015. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
8 évig így csináltuk a férjemmel, a 9. évben estem így teherbe.Így egy kicsit kisebb lett a korkülönbség a gyerekek között, mint terveztük...
2015. aug. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Motorman válasza:
100%

Én hülye! Többször is... :( mire utánaolvastam.

Az okát pedig "előcsepp"-nek hívják! A merevedéskor nyit a prosztata az ondóvezeték felé és a mozgás közbeni "fejő"-hatás kicsalogat némi váladékot a csőből. Ha elég mélyen benn vagy, ez a pár csepp éppen elég a megtermékenyítéshez!

2015. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
11 éve vagyunk együtt a férjemmel, mivel hormont nem szedhetek és eszem ágában sem lenne fogamzásgátló gyógyszert a szervezetembe vinni, a hüvely krémre- tablettára allergiás vagyok, volt spirálom ( nem hormonos) nagyon görcsöltem miatta... szóval 11 éve nem védekezünk, két gyerekünk van mindkettő tervezett. ( mindkettő 3. próbálkozásra jött össze szóval nem esem nehezen teherbe...) DE ETTŐL függetlenül nem ajánlom, mert sosem lehet tudni ki mennyire termékeny, kinek mennyi sejtje szabadul ki... Főleg, ha fiatal vagy és nem komoly a kapcsolat.
2015. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!