Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelt kérdés
Korábban már szedtem tablettát úgy másfél évig, de abbahagytam, mert folyamatosan volt valami bajom és szinte haza jártam a nődokimhoz. Amint abbahagytam rá kb. 2 hétre már nem volt semmi bajom, ebből gondolom, hogy a tabletta okozhatta. Szeretnék újra tablettát szedni, de félek tőle, hogy megint ugyanaz lenne a vége. Ha más fajta tablettát iratnék fel a dokimmal vajon arra is így reagálna a szervezetem?
2015. aug. 8. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy is az orvos dönti el milyet szedhetsz, és ez a vérvételből tudja megmondani....de van inyekciós fogamzsásgátló is, 3 havonta kell ,de az elég nagy löket hormont ad, beszéld meg vele a problémádat
2015. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg a macerát pláne hogyha háknis vagy rá.
2015. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de jó eséllyel előjönne újra a probléma.
2015. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A doki vérvételből nem tudja megmondani, hogy melyik gyógyszert szedheted, csak azt tudja megmondani, hogy egyáltalán szedheted-e. Sajnos a vérvétel csak erre elég. Valójában csak a májfunkciót nézi, ha az rossz akkor nem szedhetsz.


Sajnos nekem sem vált be a tabi, én nem mertem kísérletezni másikkal. De sok ismerősöm váltott és elégedettek. Én azzal a döntésemmel vagyok elégedett, hogy már nem szedem. Szóval nem lehet megjósolni.


Az injekciót nem ajánlom, mert ha te érzékenyebb vagy ezekre a készítményekre, akkor azt nem tudod menet közben abbahagyni, az 3 hónapig bizony ott van a szervezetedben. A tablettát meg egyszerűen abbahagyod, ha jónak látod.

2015. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!